
Нощна лампа от дърво, с флорални мотиви /модел L050018/
Дърво
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Декоративна лампа от бамбуково дърво. Поради ниската интензивност на светлината се използва като декоративно осветително тяло. Крушка с микро LED диоди. Брой LED диоди: 10. Включвател ВКЛ/ИЗКЛ на корпуса на осветителното тяло. Свети с топла бяла светлина. Захранване: 2xAA батерии (не са включени в комплекта).
| Стил | Други/Декоративен |
|---|---|
| Тип | Декорации/Настолна лампа |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Функция | LED технолигия/На батерии, не са включени/ Превключвател на тялото на лампата |
| Метод на свързване | С батерии |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 80 lm |
| Напрежение | 3 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | DECO LAMP Solight |
| Производител | Solight |

Дърво
В наличност
Дърво
В наличност
Дърво
В наличност
LED ленти, дърво
В наличност
Стена, Струнни светлини
В наличност
Стъкло, метал, стоящи
В наличност
Стена, ECOlogic, Струнни светлини
В наличност
Стена
В наличност
Стъкло, стоящи
В наличност

Стена, Струнни светлини
В наличност

Стоящи, ECOlogic
В наличност
LED ленти, 230V
В наличност
Соларен източник, стоящи
В наличност
В електрически контакт, дърво, стоящи

Стоящи
В наличност


Стоящи, ECOlogic
В наличност
В електрически контакт, стоящи
В наличност
Дърво
В наличност
Дърво
В наличност
Пластмаса, стена, Струнни светлини
В наличност
Стъкло, стоящи
В наличност
Метал, стоящи

Пластмаса, соларен източник, стена
В наличност



LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
Соларен източник, стоящи
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Лъжици, вилици, комплект
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност



E27, LED
В наличност

Цифрови будилници
В наличност