
Външна стенна лампа черна с LED 4-светлини IP54 - Silly
Стенни лампи, 230V, метал
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Външно стенна лампа, идеална за осветяване на тераси или перголи. Регулируема цветна температура чрез превключвател на задната страна на лампата. Цветна температура: 2700K / 4000K / 6500K.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 9 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 4000/2700/6500 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Общ светлинен поток | 900 lm |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 9 W |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 9 W |
| Series | URFA Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност

Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Е слънчева
В наличностБезплатна доставка


Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Със сензор за движение, 230V
В наличност

Е слънчева
В наличност
Пластмаса, дърво
В наличностБезплатна доставка

Наземни светлини, 230V, метал
В наличност
230V, метал
В наличност


Със сензор за движение
В наличност

Наземни светлини, пластмаса, диаметър
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи
В наличност
Със сензор за движение
В наличност






Със сензор за движение, наземни светлини, пластмаса
В наличност

Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност





Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност