
46,95 €52,95 €
91,83 лв.103,56 лв.
Модерна външна таванна лампа черна със сензор за движение и здрач IP44 - Rotterdam
Със сензор за движение
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Светилникът отговаря на изискванията EyeComfort - щади и не уморява вашите очи.
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Максимална входяща мощност на източника | 8 W |
| Функция | LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Общ светлинен поток | 800 lm |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Входяща мощност | 8 W |
| Температура на светлината | 2700 K |
| Стил | Други |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W |
| Място | Градина и пътеки |
| Максимална входяща мощност на лампата | 8 W |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Series | MYGARDEN PARTERRE Philips |
| Производител | Philips |

Със сензор за движение
В наличност

Със сензор за движение
В наличност


230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност

230V
В наличност

230V
В наличност
Със сензор за движение
В наличност

Със сензор за движение
В наличност

Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност

Със сензор за движение
В наличностБезплатна доставка

Пластмаса
В наличност

Със сензор за движение, 230V
В наличност



Пластмаса
В наличност




Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност

Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност

230V
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност