
Solight WL917 - LED соларно стенно осветително тяло LED/3,7V IP44 1200 mAh
История на цените
- 31.05.2026 г. - 12,22 € / 23,9 лв.
- 10.11.2025 г. - 12,22 € / 23,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
LED външно соларно стеново осветление с възможност за избор между топла и студена бяла светлина. За акцентно и декоративно осветяване на стени и фасади. Лампата разполага със светлинен сензор и се включва автоматично при здрач. Подходящо за осветяване на външни пространства без електрическо захранване. Условия за автоматично активиране на сензора:
Спецификации
| Соларно | Да |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Температура на светлината | 6500/3000 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Общ светлинен поток | 60 lm |
| Тип | Соларен аплик |
| Функция | LED технолигия/Соларна технология/Сензор за здрач |
| Еквивалент на класическата крушка | 5 W |
| Напрежение | 5 V |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Капацитет | 1200 mAh |
| Жавот на батерията | 8 h |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Студено бяло |
| Series | SOLAR Solight |
| Производител | Solight |
Подобни продукти


Рустикална таванна лампа тъмно сива 26.5 IP44 - Bri
В наличност
Set van 6 dimbare buiten grondspots zwart IP65 incl LED - Delux Honey
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 5 броя външни прожектора неръждаема стомана IP65 - Delux
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 6 модерни външни наземни прожектора от неръждаема стомана IP65 регулируеми - Delux
Пластмаса, дърво
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 6 модерни външни наземни прожектори стомана AR70 регулируеми IP65 - Delux
В наличностБезплатна доставка
Модерна външна таванна лампа черна със сензор за движение и здрач IP44 - Rotterdam
Със сензор за движение
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED IP54 със соларен сензор за движение - Floody
Със сензор за движение
В наличност
Външна стенна лампа черна и месинг 2-светлина - Rotterdam
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна IP44 - Suzie
Пластмаса
В наличност
Комплект от 3 броя външни наземни прожектора стомана регулируеми IP65 - Delux
Пластмаса, дърво
В наличност
Винтидж таванна лампа антично злато IP44 2-светлина - Charlois
В наличност
Aigostar - LED соларен стенен фенер LED/0,006W/1,2V 2700K IP44 черен
В наличност
Philips 16480/30/P0 - LED Екстериорен аплик PARTERRE LED/8W IP44
Стенни лампи
В наличност
Класическа таванна лампа черна IP44 - Leuven
В наличност
Модерен квадратен външен таванен аплик стомана 2-светлина - Rotterdam
В наличност
LED соларен прожектор със сензор LED/15W/3,7V 2400 mAh IP54 4500K
Със сензор за движение, стенни лампи, пластмаса
В наличност
Модерен външен наземно прожектор черен 35 мм регулируем IP65 - Delux
В наличност
Външна стенна лампа зелена кръгла IP44 - Noutica
В наличност
Индустриален външен плафон черен 1-светлина - Rotterdam
В наличност
Комплект от 6 модерни наземни прожектора черни GU10 50mm 4-светлинен ефект IP65 - Cellar
Наземни светлини, 230V, метал
В наличност
Индустриален смарт външен плафон черен вкл. 2 WiFi ST64 - Rotterdam
В наличност
Ръстична стенна лампа черна IP44 - Sutton Up
В наличност
Комплект от 6 наземни прожектора черни квадратни с LED IP65 соларни - Terry
Е слънчева
В наличностБезплатна доставка
Aigostar-К-кт 3x LED Екстериорна лампа за вграждане LED/4,8W/230V 4000K IP65 черен
230V
В наличност
Индустриална външна стенна лампа тъмно сив конус IP44 - Natas
В наличност
Kanlux 38779 - LED Екстериорна лампа BENO LED/24/30W/230V 3000/3500/4000K IP65 антрацит
230V
В наличност
Спот BIMA 1xGU10/25W/230V кръгъл черен
230V
В наличност
Комплект от 6 модерни наземни прожектора черни GU10 50mm 2-светлинен ефект IP65 - Cellar
Наземни светлини, пластмаса, диаметър
В наличностБезплатна доставка
Индустриален външен стенен аплик ръждяво кафяв IP44 - Hanneke
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED IP54 - Soleil
В наличност
Външна Стенна Лампа Зелена Овална IP44 - Noutica
Стенни лампи, 230V, метал
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Одеяло за пикник 200x200 см
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро кръстов превключвател без рамка № 7 бежов
В наличност
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x10W/230V 100 м²
В наличност
WMF - К-кт 4x Чаша за лате макиато КАФЕ TIME 280 ml
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност
