
LED Прожектор LED/100W/230V IP65 3000/4000/6500K
История на цените
- 31.05.2026 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 24.03.2025 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
- 21.03.2025 г. - 29,6 € / 57,89 лв.
- 15.11.2024 г. - 37,27 € / 72,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Практичен външен прожектор. Висококачествен LED SMD чип. Защита IP65 осигурява висока защита на осветителното тяло от прах и вода. Регулируема цветна температура (3000K / 4000K / 6500K) чрез превключвател на задната страна. Здрава алуминиева конструкция. Подходящ за фасади на сгради, спортни съоръжения, индустриални и търговски помещения и паркинги.
Спецификации
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Основен материал за външно осветление | Метал |
| Място | Гараж/Градина и пътеки/Пергола |
| Тип | LED Прожектор |
| Функция | LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 100 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 565 W |
| Температура на светлината | 3000 K/4000 K/6500 K |
| Общ светлинен поток | 8150 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 90 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 10000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 100 W |
| Максимална входяща мощност на източника | 100 W |
| Брой крушки | 1 |
| Стил | Други |
| Series | REFLECTOR V-Tac |
| Производител | V-Tac |
Подобни продукти


Модерна външна таванна лампа черна със сензор за движение и здрач IP44 - Rotterdam
Със сензор за движение
В наличност
Индустриален плафон тъмно сив - Cage
В наличност
Brilagi - LED Екстериорен аплик TERNI LED/12W/230V черен IP44
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED IP54 със соларен сензор за движение - Floody
Със сензор за движение
В наличност
Ръстична стенна лампа черна IP44 - Sutton Up
В наличност
Външна стенна лампа черна IP44 с датчик за здрач - Ruben
В наличност
Спот BIMA 1xGU10/25W/230V кръгъл черен
230V
В наличност
Външна стенна лампа черна IP44 с датчик за движение - Ruben
В наличност
Външна стенна лампа черна с опушен абажур 2-светлина IP44 - Denmark
В наличност
Стенна лампа черна вкл. LED IP54 със соларен сензор за движение - Border
Със сензор за движение, стенни лампи, пластмаса
В наличност
Rabalux 77024 - LED Соларен аплик KANGTON LED/1,2W/1,2V IP44
В наличност
Индустриална външна стенна лампа черна IP44 - Ruben
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Външна стенна лампа черна и месинг 2-светлина - Rotterdam
В наличност
Rabalux 7386 - Екстериорен аплик KOLTA 1xE27/12W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличност
Индустриален висящ аплик за външен монтаж черен IP44 - Charlois
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED сензор за движение - Ferdinand
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Класически външен стенен аплик черен IP44 - Capital
В наличност
Rabalux 8236 - Екстериорна лампа VELENCE 1xE27/60W/230V
230V
В наличност
Индустриален външен стенен аплик ръждясал кафяв IP44 - Ruben
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Модерен външен прожектор за земя черен AR70 регулируем IP65 - Delux
В наличност
Рустикална таванна лампа тъмно сива 26.5 IP44 - Bri
В наличност
Външна стенна лампа антично злато с датчик за движение IP44 - Charlois
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED IP54 - Soleil
В наличност
Индустриална смарт външна таванна лампа черна вкл. ST64 Wifi - Rotterdam
В наличност
Външна стенна лампа зелена кръгла IP44 - Noutica
В наличност
Philips 16480/30/P0 - LED Екстериорен аплик PARTERRE LED/8W IP44
Стенни лампи
В наличност
Класически външен стенен фенер черен IP44 - Havana Half
В наличност
Комплект от 2 външни стенни лампи черен неръждаема стомана IP44 - Solo
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Комплект от 6 модерни външни наземни прожектори стомана AR70 регулируеми IP65 - Delux
В наличностБезплатна доставка
Класически външен стенен аплик антично злато IP44 - Glasgow
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Комплект от 6 интелигентни външни подземни прожектора с регулируема посока, включително WiFi GU10 - Delux
Пластмаса, дърво
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Одеяло за пикник 200x200 см
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро кръстов превключвател без рамка № 7 бежов
В наличност
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Етажерка HALIC 82x150 см дъб
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x10W/230V 100 м²
В наличност
WMF - К-кт 4x Чаша за лате макиато КАФЕ TIME 280 ml
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност