
30,95 €
60,53 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Външно осветително тяло в цвят антично злато. Крушката не е включена в комплекта.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Защита срещу проникване | IP43 |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Тип | Екстериорна лампа |
| Напрежение | 230 V |
| Място | Градина и пътеки |
| Стил | Старинен |
| Цокъл | E27 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Series | VELENCE Rabalux |
| Производител | Rabalux |


Стенни лампи, мед, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност



230V
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност


Пластмаса
В наличност

Стоящи светлини, 230V, метал
В наличност


Стенни лампи, 230V, метал
В наличност


Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност

Стенни лампи, 230V, метал
В наличност


Стенни лампи, 230V
В наличност




Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка


Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка