
29,95 €
58,58 лв.
Външна стенна лампа черна с LED 6-светлина IP54 - Silly
Стенни лампи, 230V, метал
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Milagro, който имаме на склад на цена 13.22 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Стил | Други |
| Тип | Спот |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | GU10 |
| Максимална входяща мощност на източника | 25 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Series | BIMA Milagro |
| Производител | Milagro |

Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
230V, метал
В наличност
230V
В наличност



Със сензор за движение
В наличност




Пластмаса, дърво
В наличностБезплатна доставка




Е слънчева
В наличност
Със сензор за движение
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност



Наземни светлини, пластмаса, диаметър
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи
В наличност
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
Таванни светлини, 230V, метал
В наличност


Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност




Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност