
Brilagi - LED външна лампа RIANO със сензор, LED/8W/230V, сребриста, IP65, 80 см
История на цените
- 31.05.2026 г. - 82,27 € / 160,91 лв.
- 7.11.2025 г. - 82,27 € / 160,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
LED външна лампа с PIR сензор за движение. Обхват на сензора: 7 м. Време на светене: 5 сек. – 5 мин. Ъгъл на засичане: 120°.
Спецификации
| Със сензор за движение | Да |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 8 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Общ светлинен поток | 560 lm |
| Тип | Екстериорна лампа |
| Функция | LED технолигия/Със сензор |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 8 W |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 8 W |
| Series | RIANO Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Модерна външна лампа тъмно сива 12 см вкл. LED - Bar
В наличност
Globo 33920 - LED соларна лампа SOLAR 8xLED/0,06W/3V IP44
В наличност
Подова лампа бяла 51 см IP44 - Storm Large
В наличност
LED соларна лампа GWINEA LED/4,5W/3,7V 2000 mAh, 50 см, IP44, черна
Със сензор за движение, наземни светлини, пластмаса
В наличност
Brilagi -LED външна декоративна гирлянда 25xE12 20m зелена IP44 топла бяла светлина
Висящи светлини, 230V, пластмаса
В наличност
Brilagi - LED външна декоративна гирлянда GIRLANDA 25xE12 20 m бяла IP44 топла бяла светлина
Висящи светлини, 230V, пластмаса
В наличност
Комплект от 2 черни квадратни външни стенни лампи с LED IP65 - Gem
В наличност
Brilagi- LED соларна декоративна гирлянда BUBBLE 200xLED/8 функции 20m IP65 топло бяло
Пластмаса, е слънчева
В наличност
Комплект от 6 модерни външни земни светлини черни AR70 регулируеми IP65 - Delux
В наличностБезплатна доставка
Соларна градинска лампа LED RSL018
В наличност
Комплект от 6 наземни прожектора черни квадратни с LED IP65 соларни - Terry
Е слънчева
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 77154 - LED Екстериорен аплик URFA LED/9W/230V IP65 черен
230V
В наличност
Спот BIMA 1xGU10/25W/230V кръгъл черен
230V
В наличност
LED Екстериорна Солар. осветление TERRACE LED/1,5W IP68
Със сензор за движение, наземни светлини, пластмаса
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED 6-светлина IP54 - Silly
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна с LED 2-светлина IP54 - Mal
В наличност
Brilagi - LED Екстериорен аплик TERNI LED/12W/230V черен IP44
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED 4-светлини IP54 - Silly
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Външна стенна лампа зелена кръгла IP44 - Noutica
В наличност
Комплект от 6 модерни наземни прожектора черни GU10 50mm 2-светлинен ефект IP65 - Cellar
Наземни светлини, пластмаса, диаметър
В наличностБезплатна доставка
Модерна външна стенна лампа черна 26 см IP44 - Reims
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Комплект от 5 броя външни прожектора неръждаема стомана IP65 - Delux
В наличностБезплатна доставка
Външна подова лампа тъмно сива 25 см с димираща светлина и сензор на слънчева енергия - Sonne
В наличност
Аплик RSL014-1W Black
В наличност
Комплект от 6 модерни външни наземни прожектора от неръждаема стомана IP65 регулируеми - Delux
Пластмаса, дърво
В наличностБезплатна доставка
Външна стенна лампа черна с LED IP54 със соларен сензор за движение - Floody
Със сензор за движение
В наличност
Интелигентна външна стенна лампа черна IP44 вкл. Wifi ST64 - Capital
В наличност
Външна Стенна Лампа Зелена Овална IP44 - Noutica
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Вграден прожектор черен 6,8 см вкл. LED 545 lm димируем IP65 - Gaius
Таванни светлини, 230V, метал
В наличност
СОЛАРНА ГРАДИНСКА ЛАМПА срещу насекоми LED J-22 Black
В наличност
Модерна вградена стенна лампа черна 7cm с LED IP65 - Trem
Стенни лампи, 230V, метал
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Одеяло за пикник 200x200 см
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро кръстов превключвател без рамка № 7 бежов
В наличност
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Етажерка HALIC 82x150 см дъб
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x10W/230V 100 м²
В наличност
WMF - К-кт 4x Чаша за лате макиато КАФЕ TIME 280 ml
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност