
Brilagi - LED външна декоративна гирлянда GIRLANDA 25xE12 20 m бяла IP44 топла бяла светлина
История на цените
- 14.04.2026 г. - 74,09 € / 144,91 лв.
- 30.03.2025 г. - 74,09 € / 144,91 лв.
- 19.03.2025 г. - 49,54 € / 96,89 лв.
- 22.02.2025 г. - 53,63 € / 104,89 лв.
- 10.02.2025 г. - 74,09 € / 144,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Външна декоративна верига с LED крушки. Брой крушки: 25 (G40, E12, 0,8W, 30 lm). Цвят на светлината: 3000K (топло бяло). Разстояние между крушките: 60 см. Дължина на осветената част: 15 м. Дължина на захранващия кабел: 5 м. Веригите могат да се свързват помежду си, максимум 3 бр. (3x 15м + 5м). Цвят на кабела: бял. Клас на защита: IP44 (за външна и вътрешна употреба). Крушките могат да се демонтират и заменят, в комплекта са включени 2 резервни крушки.
Спецификации
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
|---|---|
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Общ светлинен поток | 750 lm, 750 lm, 750 lm, 750 lm, 750 lm, 750 lm, 750 lm, 750 lm, 750 lm, 750 lm, 750 lm, 750 lm |
| Тип | Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички, Коледни лампички/Екстериорни лампички |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W, 5 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен |
| Място | Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цокъл | E12, E12, E12, E12, E12, E12, E12, E12, E12, E12, E12, E12 |
| Входяща мощност | 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W, 0,8 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 25, 25, 25, 25, 25, 25, 25, 25, 25, 25, 25, 25 |
| Series | TOP GIRLANDS, GIRLANDA Brilagi, TOP GIRLANDS, GIRLANDA Brilagi, TOP GIRLANDS, GIRLANDA Brilagi, TOP GIRLANDS, GIRLANDA Brilagi, TOP GIRLANDS, GIRLANDA Brilagi, TOP GIRLANDS, GIRLANDA Brilagi, TOP GIRLANDS, GIRLANDA Brilagi, TOP GIRLANDS, GIRLANDA Brilagi, TOP GIRLANDS, GIRLANDA Brilagi, TOP GIRLANDS, GIRLANDA Brilagi, TOP GIRLANDS, GIRLANDA Brilagi, TOP GIRLANDS, GIRLANDA Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Ideal Lux - LED Екстериорна лампа STYLE LED/8,5W/230V 4000K 100 см CRI 90 IP54 антрацит
230V
В наличностБезплатна доставка
EGLO 81752 - Екстериорна лампа HELSINKI 1xE27/15W/230V IP65
230V, метал
В наличност
EGLO 81751 - Екстериорна лампа HELSINKI 1xE27/15W/230V IP65
230V, метал
В наличност
Eglo 98096 - LED Екстериорна лампа MANFRIA LED/10W/230V IP44
230V
В наличност
Globo 339700S - LED соларен висящ лампион LED/0,5W/3V IP44 бежов
Е слънчева
В наличност
Eglo 33563 - LED димируема външна лампа CALDIERO-C 1xE27/9W/230V IP44
230V
В наличност
Модерна външна лампа тъмно сива 12 см вкл. LED - Bar
В наличност
Екстериорен декоративни лампички ГИРЛЯНДА 10xE27/15W/230V 10 м IP44
230V
В наличност
Ideal Lux- LED Екстериорна лампа STYLE LED/8,5W/230V 4000K 100 см CRI 90 IP54 черен
230V
В наличностБезплатна доставка
Globo 339700W - LED соларен висящ лампион LED/0,5W/3V IP44 бял
В наличност
Brilagi - LED външно осветително тяло RIANO LED/8W/230V антрацит IP65
230V
В наличност
Elstead - Екстериорна лампа CHAPEL 1xE27/100W/230V IP44
230V
В наличност
Eglo 97485 - LED димируема лампа CALDIERO-C 1xE27/9W/230V матов хром IP44
Хром, 230V, метал
В наличност
Eglo 30187 - Екстериорна лампа LISIO 1xE27/60W/230V IP44
230V
В наличност
Brilagi - LED външна лампа RIANO LED/8W/230V сребриста IP65 80 см
230V
В наличност
Подова лампа бяла 51 см IP44 - Storm Large
В наличност
Външна стенна лампа черна със златен сензор за здрач - Rotterdam
В наличност
Aigostar - LED соларен гирлянд 56xLED/2x0,4m IP65 топла бяла ivy
Е слънчева
В наличност
Eglo 901069 - LED RGBW димируема соларна лампа SAMBUCO LED/3W/4,5V IP44 черна + дистанционно
В наличност
Aigostar - LED соларен гирлянд 148xLED/2x1,2m IP65 топла бяла ivy
Е слънчева
В наличност
Eglo 48719 - Соларен LED прожектор SOLAR LED/0,1W/3,2V 1000 mAh IP44
В наличност
Brilagi - LED външна лампа със сензор RIANO LED/8W/230V антрацит IP65 80 см
Със сензор за движение, 230V
В наличност
Aigostar - LED соларен гирлянд 100xLED/12м IP65 топла бяла olive
В наличност
LED соларна лампа GWINEA LED/4,5W/3,7V 2000 mAh, 50 см, IP44, черна
Със сензор за движение, е слънчева
В наличност
Eglo 902043 - LED RGB Външна лампа ZANCARO LED/1W/230V IP44 черна + дистанционно управление
230V
В наличност
Aigostar - LED соларен гирлянд 102xLED/2x0,7m IP65 топла бяла ivy
Е слънчева
В наличност
Elstead STOW - Екстериорен аплик STOW 1xE14/60W/230V IP44
Стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Eglo 98122 - Екстериорна лампа MONREALE 1xE27/60W/230V IP44
230V
В наличност
Ideal Lux -LED Екстериорен аплик със сензор SWIPE LED/21W/230V CRI 90 IP54 черен
230V
В наличностБезплатна доставка
Nordlux - Екстериорен аплик KURNOS 1xE14/12W/230V IP54 черен
Стенни лампи, 230V
В наличност
Globo 33056 - Соларно LED осветително тяло/0,06W/3,2V IP44
Е слънчева
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 55x119 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Комод HOPE дъб сонома
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Библиотека URAN занаятчийски дъб
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Стояща закачалка 188x49 см венге
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 3
Комплекти
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Rabalux 2243 - Лампион FLINT 1xE27/40W/230V бежов
Ключ за осветление, 230V
В наличност
LED Димируем лампион SIGNUS LED/10W/230V 3000/4500/6500K бял
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Jupiter 9 OP-1 - Лампион OPAL 1xE27/60W/230V
Стъкло, метал, рустик
В наличност