
Комплект от 2 външни слънчеви LED лампи, височина 18 см Izola - Star Trading
Пластмаса, соларен източник, стоящи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Външна декоративна верига с LED крушки. Брой крушки: 25 (G40, E12, 0,8W, 30 lm). Цвят на светлината: 3000K (топло бяло). Разстояние между крушките: 60 см. Дължина на осветената част: 15 м. Дължина на захранващия кабел: 5 м. Веригите могат да се свързват помежду си, максимум 3 бр. (3x 15м + 5м). Цвят на кабела: зелен. Клас на защита: IP44 (за външна и вътрешна употреба). Крушките могат да се демонтират и заменят, в комплекта са включени 2 резервни крушки.
| Гаранционен срок | 36 месеца |
|---|---|
| Цокъл | E12 |
| Входяща мощност | 0,8 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 25 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Общ светлинен поток | 750 lm |
| Тип | Коледни лампички/Екстериорни лампички |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 5 W |
| Напрежение | 230 V |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Декоративен |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 20 W |
| Тип щепсел | C |
| Series | GIRLANDA Brilagi, TOP GIRLANDS |
| Производител | Brilagi |

Пластмаса, соларен източник, стоящи
В наличност
Стена, Струнни светлини
В наличност
Пластмаса, стоящи
В наличност
Стъкло, стоящи
В наличност


Стоящи
В наличност

Стена, ECOlogic, Струнни светлини
В наличност

Пластмаса, стена, Струнни светлини
В наличност
LED ленти, дърво
В наличност


Соларен източник, стоящи
В наличност
Стоящи, ECOlogic
В наличност
Стена, Струнни светлини
В наличност
Соларен източник, стоящи
В наличност

Стена, Струнни светлини
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка

Дърво, стоящи, светлини с RGB


Стена, Струнни светлини
В наличност

Дърво
В наличност
Дърво
В наличност
Пластмаса, стена, Струнни светлини
В наличност
Пластмаса, в електрически контакт, стена

Стъкло, ECOlogic
В наличност
LED ленти, дърво
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Лъжици, вилици, комплект
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност



E27, LED
В наличност

Цифрови будилници
В наличност