
LED соларна лампа GWINEA LED/4,5W/3,7V 2000 mAh, 50 см, IP44, черна
История на цените
- 31.05.2026 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
- 24.02.2025 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Практично соларно осветително тяло с сензор за движение. Осветителят има степен на защита IP44, която осигурява защита срещу пръскаща вода. Захранване чрез соларен панел (възможно и с USB кабел). Автоматично се включва след здрач при засичане на движение. Регулируеми 2 режима на осветление чрез превключвател на корпуса на осветителното тяло. Обхват на сензора: 3 - 7 м. Ъгъл на засичане: 120°. Време за зареждане: 4,5 ч. Продължителност на работа на батерията: 8 ч. Цвят на светлината: дневнобял (4000K). Батерия: 1x18650 Li-ion 3,7V 2000 mAh (включена в комплекта).
Спецификации
| Видове външно осветление | Наземни светлини |
|---|---|
| Със сензор за движение | Да |
| Основен материал за външно осветление | Пластмаса |
| Соларно | Да |
| Цвят | Черен |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 400 lm |
| Жавот на батерията | 8 h |
| Напрежение | 3,7 V |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4,5 W |
| Тип | Соларна лампа/Екстериорна лампа |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия/Соларна технология/ Превключвател на тялото на лампата |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 4,5 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 4,5 W |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Капацитет | 2000 mAh |
| Series | GWINEA Polux, SOLAR Polux |
| Производител | Polux |
Подобни продукти


Brilagi- LED соларна декоративна гирлянда BUBBLE 200xLED/8 функции 20m IP65 топло бяло
Пластмаса, е слънчева
В наличност
LED Екстериорна Солар. осветление TERRACE LED/1,5W IP68
Със сензор за движение, наземни светлини, пластмаса
В наличност
Globo 33920 - LED соларна лампа SOLAR 8xLED/0,06W/3V IP44
В наличност
Модерна външна лампа тъмно сива 12 см вкл. LED - Bar
В наличност
Подова лампа бяла 51 см IP44 - Storm Large
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна 26 см IP44 - Reims
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Интелигентна външна стенна лампа черна IP44 вкл. Wifi ST64 - Capital
В наличност
Brilagi - LED външна лампа RIANO със сензор, LED/8W/230V, сребриста, IP65, 80 см
Със сензор за движение, 230V
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна с LED 2-светлина IP54 - Mal
В наличност
Brilagi - LED външна декоративна гирлянда GIRLANDA 25xE12 20m черна IP44 топла бяла светлина
Висящи светлини, 24V, ширина
В наличност
Комплект от 6 модерни външни наземни прожектори стомана AR70 регулируеми IP65 - Delux
В наличностБезплатна доставка
Модерна вградена стенна лампа черна с LED IP65 - Gem
В наличност
СОЛАРНА ГРАДИНСКА ЛАМПА срещу насекоми LED J-22 Black
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED IP54 със соларен сензор за движение - Floody
Със сензор за движение
В наличност
Brilagi -LED външна декоративна гирлянда 25xE12 20m зелена IP44 топла бяла светлина
Висящи светлини, 230V, пластмаса
В наличност
Външна стенна лампа черна кръгла IP65 - Target
В наличност
Brilagi - LED външна декоративна гирлянда GIRLANDA 25xE12 20 m бяла IP44 топла бяла светлина
Висящи светлини, 230V, пластмаса
В наличност
Brilagi - LED Екстериорен аплик TERNI LED/12W/230V черен IP44
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Модерен външен стенен аплик черен с LED 2-светлина IP54 - Simon
В наличност
Модерна вградена стенна лампа черна 7cm с LED IP65 - Trem
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Класическа таванна лампа черна IP44 - Leuven
В наличност
Класически външен стенен фенер черен IP44 - Havana Half
В наличност
Соларна градинска лампа LED RSL017
В наличност
Вграден прожектор черен 6,8 см вкл. LED 545 lm димируем IP65 - Gaius
Таванни светлини, 230V, метал
В наличност
Индустриална външна стенна лампа тъмно сива IP44 - Sutton Down
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна 2-светлина AR70 IP44 - Duo
В наличност
Соларна градинска лампа LED RSL018
В наличност
Индустриален външен стенен аплик ръждясало кафяв конус IP44 - Natas
В наличност
Външна стенна лампа черна IP44 с датчик за движение - Femke
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Индустриален плафон тъмно сив - Cage
В наличност
Комплект от 5 броя външни прожектора неръждаема стомана IP65 - Delux
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Одеяло за пикник 200x200 см
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро кръстов превключвател без рамка № 7 бежов
В наличност
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Етажерка HALIC 82x150 см дъб
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x10W/230V 100 м²
В наличност
WMF - К-кт 4x Чаша за лате макиато КАФЕ TIME 280 ml
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност