
LED Крушка GU10-MR11/4W/230V 3000K
GU10, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя V-Tac, който имаме на склад на цена 4.50 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Форма | Глобус |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 15 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Температура на светлината | 6500 K |
| Общ светлинен поток | 1521 lm |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 100 W |
| Напрежение | 230 V |
| Брой цикли на превключване | 20000 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 200 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Студено бяло |
| Series | BULB SAMSUNG CHIP V-Tac |
| Производител | V-Tac |

GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, MR16
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
G4, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
Флуоресцентни тръби
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличност
E14, LED
В наличност

LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност

G4, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E14, енергоспестяващи крушки
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла, с колела
В наличностБезплатна доставка
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

С осветление
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка


Ключ за осветление, 230V
В наличност