Philips 31247/31/P3 - LED Индустриална лампа AQUALINE LED/50W/230V IP65 4000K
Спецификации
ТипИндустриална лампа
МястоГараж
ФункцияLED технолигия
Защита срещу проникванеIP65
ЦокълВграден LED модул
Максимална входяща мощност на източника50 W
Брой крушки1
Входяща мощност50 W
Еквивалент на класическата крушка345 W
Температура на светлината4000 K
Общ светлинен поток5000 lm
Индекс на цветопредаване (cri)80 Ra
Напрежение230 V
Гаранционен срок60 месеца
Цвят на светлинатаНеутрално бяло