
Комплект от 2 димируеми LED крушки G9 24mm 3W 300lm 2700K
LED, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Aigostar B.V., който имаме на склад на цена 5.74 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | E14 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Цокъл | E14 |
| Входяща мощност | 12 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 82 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1180 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 360 ° |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 7500 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1 |
| Напрежение | 230 V |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | BULB E14 Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
G4, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност

GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, MR16
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност

E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
Флуоресцентни тръби
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
