LED Крушка E14/12W/230V 3000K - Aigostar
Спецификации
Тип контактE14
Тип крушкаLED
Гаранционен срок24 месеца
ТипLED крушка
ЦокълE14
Входяща мощност12 W
Еквивалент на класическата крушка82 W
Температура на светлината3000 K
Общ светлинен поток1180 lm
Индекс на цветопредаване (cri)80 Ra
Ъгъл на лъча360 °
Среден живот на ресурса15000 h
Брой цикли на превключване7500 ON/OFF
Количество в опаковката1
Напрежение230 V
Цвят на светлинатаТопло бяло
SeriesBULB E14 Aigostar
ПроизводителAigostar B.V.
Подобни продукти
Комплект от 2 димируеми LED крушки G9 24mm 3W 300lm 2700K
39,02 лв.
В наличност
КОМПЛЕКТ ОТ 6 димируеми LED RGBW крушки MESH GU10/6,5W/230V 2700-6500K - Aigostar
96,17 лв.
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплект от 5 E27 LED крушки със спираловидна нишка ST64 5W 400 lm 2200K
E27, LED, затъмняващи се
Комплект от 5 LED крушки G9 CUTE PC 2W 200lm 2700K