
LED крушка GU10/5W/230V 3000K
GU10, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Направете живота си по-приятен с умните продукти AIGOSTAR. Икономия на енергия и грижа за околната среда, ефективно подобряване на качеството на живот и удовлетворяване на различни нужди на клиентите — интелигентното осветление, на което всеки потребител може да се наслади. Високо ефективен LED източник на светлина с отлично цветопредаване, висока яркост, енергоспестяване и екологична насоченост. Възможност за промяна на цветовата температура от топла до студено бяла светлина. Функция RGB - избор до 16 милиона цвята. Управление чрез приложението AigoSmart (за iOS и Android). Умният ви смартфон се сдвоява с крушката чрез Bluetooth. Съвместима с Amazon Alexa и Google Assistant.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Тип контакт | GU10 |
| Цвят на светлината | Студено бяло (5000 - 7000К) |
| Тип крушка | LED |
| Светлини с rgb | Да |
| Ecologic | Да |
| Тип | LED крушка |
| Функция | RGB/Wi-Fi/LED технолигия |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 12500 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 6 |
| Напрежение | 230 V |
| Цокъл | GU10 |
| Входяща мощност | 6,5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 45 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K |
| Общ светлинен поток | 555 lm |
| Series | BULB GU10 Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, MR16
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E14, LED
В наличност

GU10, LED
В наличност
Флуоресцентни тръби
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличност
G4, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност

LED
В наличност
E14, енергоспестяващи крушки
В наличност
LED
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
