
Димируема индустриална крушка GU10/18W/230V 3000K CRI 100 - Brilagi
GU10, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 2.44 и с гаранция от 3 години.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Тип контакт | GU10 |
| Ъгъл на лъча | 38 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 100 Ra |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Цокъл | GU10 |
| Входяща мощност | 28 W |
| Температура на светлината | 2700 K |
| Общ светлинен поток | 520 lm |
| Тип | Халогенна крушка/Крушка за тежки условия |
| Функция | Димируем |
| Напрежение | 230 V |
| Series | HALOGEN BULBS Brilagi |
| Производител | Brilagi |

GU10, затъмняващи се
В наличност
GU10
В наличност
G4, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност