LED Крушка LEDSTAR ECO E27/12W/230V 4000K
Спецификации
Тип контактE27
Тип крушкаLED
Гаранционен срок24 месеца
ФормаГлобус
ЦокълE27
Входяща мощност12 W
Среден живот на ресурса50000 h
Температура на светлината4000 K
Общ светлинен поток1160 lm
ТипLED крушка
Еквивалент на класическата крушка85 W
Напрежение230 V