
LED тръба Philips MASTER T8 G13/16W/80V 6500K, 120 см
LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Двунасочена флуоресцентна тръба. Работно напрежение: 20-50V. Подходяща само за осветителни тела с електронни баласти.
| Тип контакт | G13 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Форма на крушка | Флуоресцентни тръби |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 83 Ra, 83 Ra, 83 Ra, 83 Ra, 83 Ra, 83 Ra, 83 Ra, 83 Ra, 83 Ra, 83 Ra, 83 Ra, 83 Ra |
| Среден живот на ресурса | 60000 h, 60000 h, 60000 h, 60000 h, 60000 h, 60000 h, 60000 h, 60000 h, 60000 h, 60000 h, 60000 h, 60000 h |
| Брой цикли на превключване | 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF, 50000 ON/OFF |
| Напрежение | 50 V, 50 V, 50 V, 50 V, 50 V, 50 V, 50 V, 50 V, 50 V, 50 V, 50 V, 50 V |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло, Студено бяло |
| Тип | Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба, Флуоресцентна тръба |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Цокъл | G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13 |
| Входяща мощност | 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Температура на светлината | 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K, 6500 K |
| Общ светлинен поток | 1050 lm, 1050 lm, 1050 lm, 1050 lm, 1050 lm, 1050 lm, 1050 lm, 1050 lm, 1050 lm, 1050 lm, 1050 lm, 1050 lm |
| Ъгъл на лъча | 160 °, 160 °, 160 °, 160 °, 160 °, 160 °, 160 °, 160 °, 160 °, 160 °, 160 °, 160 ° |
| Series | Zářivková trubice Philips, MASTER Philips, Zářivková trubice Philips, MASTER Philips, Zářivková trubice Philips, MASTER Philips, Zářivková trubice Philips, MASTER Philips, Zářivková trubice Philips, MASTER Philips, Zářivková trubice Philips, MASTER Philips, Zářivková trubice Philips, MASTER Philips, Zářivková trubice Philips, MASTER Philips, Zářivková trubice Philips, MASTER Philips, Zářivková trubice Philips, MASTER Philips, Zářivková trubice Philips, MASTER Philips, Zářivková trubice Philips, MASTER Philips |
| Производител | Philips |

LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличност
LED
В наличност
LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличност
LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличност
LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличност
LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличност
LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличност
Флуоресцентни тръби
В наличност
LED, флуоресцентни тръби
В наличност
LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличност
LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличност
LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
Ежедневно бяло, ECOlogic
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
G13, флуоресцентни тръби
В наличност

GU10, LED, ежедневно бяло
В наличностБезплатна доставка
LED
В наличност
E27, LED, ежедневно бяло
В наличност
LED
В наличност
LED
В наличност
LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
LED, флуоресцентни тръби
В наличност
E14, LED, цветен
В наличност
LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, енергоспестяващи крушки
В наличност
E14, LED
В наличност
LED, флуоресцентни тръби
В наличност
GU10, LED
В наличност


Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка

⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
230V
В наличност
Детски люлки
В наличност

Малък
В наличност


Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка