
LED Флуоресцентна тръба T8 G13/9W/230V 4000K 60 см
LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя V-Tac, който имаме на склад на цена 4.09 и с гаранция от 3 години.
| Тип крушка | LED |
|---|---|
| Тип | LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Цокъл | GX53, GX53, GX53, GX53, GX53, GX53, GX53, GX53, GX53, GX53, GX53, GX53 |
| Входяща мощност | 6,4 W, 6,4 W, 6,4 W, 6,4 W, 6,4 W, 6,4 W, 6,4 W, 6,4 W, 6,4 W, 6,4 W, 6,4 W, 6,4 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 560 lm, 560 lm, 560 lm, 560 lm, 560 lm, 560 lm, 560 lm, 560 lm, 560 lm, 560 lm, 560 lm, 560 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 °, 120 ° |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Брой цикли на превключване | 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF, 20000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Series | LED BULB V-Tac, LED BULB V-Tac, LED BULB V-Tac, LED BULB V-Tac, LED BULB V-Tac, LED BULB V-Tac, LED BULB V-Tac, LED BULB V-Tac, LED BULB V-Tac, LED BULB V-Tac, LED BULB V-Tac, LED BULB V-Tac |
| Производител | V-Tac |

LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличност
GU10, LED, ежедневно бяло
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличност
E14, LED, цветен
В наличност
LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличност

LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличност
LED, G13
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED, E40, ежедневно бяло
В наличност
Енергоспестяващи крушки
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED, E40
В наличност
E14, LED
В наличност
LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, ежедневно бяло
В наличност
LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличност
E14, LED
В наличност
LED, флуоресцентни тръби
В наличност
LED, G13, флуоресцентни тръби
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност