
LED Екстериорен аплик NEELY LED/12W/230V 4000K IP54 антрацит
История на цените
- 31.05.2026 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
- 30.03.2025 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
- 7.03.2025 г. - 32,67 € / 63,9 лв.
- 14.11.2024 г. - 41,36 € / 80,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя BOWI, който имаме на склад на цена 32.64 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Видове външно осветление | Стенни светлини |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Основен материал за външно осветление | Метал |
| Цвят | Черен |
| Стил | Други |
| Тип | Екстериорен аплик |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 12 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 70 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 960 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 40000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Функция | LED технолигия |
| Series | NEELY Bowi |
| Производител | BOWI |
Подобни продукти


Външна стенна лампа сребриста овална IP44 - Noutica
В наличност
Brilagi - LED Екстериорен аплик TERNI LED/12W/230V черен IP44
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Комплект от 2 черни квадратни външни стенни лампи с LED IP65 - Gem
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED 2-светлина сензор за движение - Simon
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Модерен външен стенен аплик черен с LED 2-светлина IP54 - Simon
В наличност
Модерна вградена стенна лампа черна 7cm с LED IP65 - Trem
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED 6-светлина IP54 - Silly
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Класически външен стенен аплик антично зелен IP44 - Glasgow
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Вграден прожектор черен 6,8 см вкл. LED 545 lm димируем IP65 - Gaius
Таванни светлини, 230V, метал
В наличност
Модерна външна лампа тъмно сива 12 см вкл. LED - Bar
В наличност
Brilagi - LED външна декоративна гирлянда GIRLANDA 25xE12 20 m бяла IP44 топла бяла светлина
Висящи светлини, 230V, пластмаса
В наличност
Brilagi -LED външна декоративна гирлянда 25xE12 20m зелена IP44 топла бяла светлина
Висящи светлини, 230V, пластмаса
В наличност
Модерна външна стенна лампа черна с LED 2-светлина IP54 - Mal
В наличност
LED соларна лампа GWINEA LED/4,5W/3,7V 2000 mAh, 50 см, IP44, черна
Със сензор за движение, наземни светлини, пластмаса
В наличност
LED Прожектор LED/100W/230V IP65 3000/4000/6500K
230V, метал
В наличност
Brilagi - LED външно стенно осветително тяло DOUBLERAY LED/4W/230V антрацит IP65
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Външна стенна лампа черна IP44 с датчик за движение - Ruben
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED IP54 със соларен сензор за движение - Floody
Със сензор за движение
В наличност
Модерна стенна лампа черна 22 см вкл. LED IP65 - Hannah
В наличност
Външна стенна лампа черна с димираща светлина и сензор на слънчева енергия - Charlotte
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Дизайнерска външна стенна лампа черна IP44 - Morty
В наличност
Globo 33920 - LED соларна лампа SOLAR 8xLED/0,06W/3V IP44
В наличност
Класическа таванна лампа черна IP44 - Leuven
В наличност
Рустикална външна стенна лампа тъмно сива IP44 - Kansas
В наличност
Brilagi - LED външна лампа RIANO със сензор, LED/8W/230V, сребриста, IP65, 80 см
Със сензор за движение, 230V
В наличност
Комплект от 6 модерни външни земни светлини черни AR70 регулируеми IP65 - Delux
В наличностБезплатна доставка
Външна стенна лампа черна IP44 с датчик за здрач - Ruben
В наличност
Модерна вградена стенна лампа черна с LED IP65 - Gem
В наличност
Външна стенна лампа черна с LED 4-светлини IP54 - Edwin
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Индустриален смарт външен плафон черен вкл. 2 WiFi ST64 - Rotterdam
В наличност
Спот BIMA 1xGU10/25W/230V кръгъл черен
230V
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Одеяло за пикник 200x200 см
В наличност
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Kliklap - Ретро кръстов превключвател без рамка № 7 бежов
В наличност
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Етажерка HALIC 82x150 см дъб
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x10W/230V 100 м²
В наличност
WMF - К-кт 4x Чаша за лате макиато КАФЕ TIME 280 ml
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност