
Smart LED лента Govee RGBIC H612CCD1, 36W, 10 м, RGBICW, 240 диода, Bluetooth, Wi-Fi, Черен
LED ленти
За изпращане след 2 дниПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Новото поколение икономични и издръжливи LED ленти Govee RGBICW Smart PRO MATTER превръщат дома ви в дизайнерско бижу. Технологията RGBICW може да възпроизведе 16 милиона цвята и да регулира интензитета на осветлението от 1 до 100%. RGB - 16 милиона цвята, 64 сценични режима, ритмични музикални режими и персонализирани цветове (DIY). Любителите на разнообразието от цветове ще оценят функцията за сегментно управление на цветовете, която предлага технологията RGBIC. Персонализирайте цвета на всеки сегмент от лентата според вашите предпочитания и създайте уникално осветление, което отговаря точно на вашия вкус, настроение и стил. Осветлението разполага с вграден микрофон, който синхронизира светлината с музиката и ритъма, създавайки неповторима атмосфера. Могат да се използват практически навсякъде - в дневната, спалнята, кухнята, работния кабинет и др. Управлявайте настройките на цветовете и интензитета лесно чрез приложението Govee Home (съвместимо с iOS и Android). Получавате достъп до функцията таймер, персонализирани цветове, видео режим, синхронизация с музика и сценични режими. Също така можете да настроите автоматично включване и изключване с таймер, например според времето за сън и събуждане. Гласовото управление е възможно чрез Siri, Amazon Alexa и Google Assistant. Поддръжка на протокола Matter - лесна интеграция в системи за умен дом. Лентите са покрити с защитен повърхностен слой, който е изключително издръжлив и гъвкав. Лентите са защитени от влага и прах и предлагат по-високо качество на цветните светлинни ефекти. Лесен монтаж с помощта на 3M лепенки. Лентите могат да се режат и адаптират до желаната дължина. Свързване: Wi-Fi + Bluetooth. Дължина: 10 м. Захранване чрез мрежов адаптер. Съдържание на опаковката: 1x LED лента, 1x мрежов адаптер.
| Източник на светлина | В електрически контакт |
|---|---|
| Светлини с rgb | Да |
| Вид декоративни лампи | LED ленти |
| Тип | Аксесоари за телевизор/Аксесоари за компютър/LED лента |
| Място | Всекидневна стая/Спалня/Офис |
| Функция | LED технолигия/RGB/Димиране чрез мобилен телефон |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | C |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 36 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 36 W |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 36 W |
| Стил | Други |
| Series | RGB LIGHTING Govee, SMART LIGHT Govee |
| Производител | Govee |

LED ленти
За изпращане след 2 дни
LED ленти
В наличност
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка
LED ленти
За изпращане след 2 дни
LED ленти
За изпращане след 2 дни
LED ленти, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка

LED ленти
За изпращане след 2 дниБезплатна доставка
LED ленти, 230V, стена
В наличност
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
LED ленти
В наличност
LED ленти, 12V, 230V
В наличност
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
Кристал, дърво, стоящи
В наличност
Стоящи
В наличностБезплатна доставка
Стоящи, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, метал
В наличност
LED ленти, 12V, стена
В наличност

LED ленти, метал
В наличност



LED ленти, метал
В наличност

LED ленти, в електрически контакт, стена
В наличност
230V, стоящи
В наличност

LED ленти, 230V
В наличност

LED ленти, 230V
В наличност

Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност

Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност

230V
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност