
АПЛИК ЗА БАНЯ LED 18W 90CM APP371-1W CHROM
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED таванно осветително тяло с дистанционно управление. Удобно управление чрез дистанционно управление или чрез приложението LampSmart Pro (Bluetooth протокол). Възможност за плавно затъмняване, смяна на цвета на светлината или избор между предварително зададени режими. Функция памет - при включване на осветителното тяло последните избрани настройки се запазват, докато не направите промяна. Нощен режим - свети с приглушена светлина. Цветна температура: 3000-6000K. Дистанционното управление е включено в комплекта.
| Разположение на осветлението в банята | Таванно осветление |
|---|---|
| С ip44 | Да |
| Цвят | Черен |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Място | Пергола/Баня/Градина и пътеки |
| Тип | Екстериорна лампа/Лампа |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 50 W |
| Температура на светлината | 3000-6000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Общ светлинен поток | 5200 lm |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление |
| Еквивалент на класическата крушка | 360 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 50 W |
| Форма | Правоъгълен |
| Максимална входяща мощност на лампата | 50 W |
| Стил | Други |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Среден живот на ресурса | 50000 h |
| Series | FRAME Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стенно осветление
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стенно осветление, осветление на тавана, диаметър
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стенно осветление, осветление на тавана
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стенно осветление, диаметър
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стенно осветление, диаметър
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стенно осветление, осветление на тавана
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка

Повивалник, висящи
В наличност
Диаметър
В наличност