
Brilagi - LED вградено осветително тяло за баня LED/4,8W/230V 4000K черно IP65
История на цените
- 29.05.2026 г. - 5,01 € / 9,8 лв.
- 27.11.2025 г. - 5,01 € / 9,8 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 4.96 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Монтажен отвор | 80 mm |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 4,8 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Общ светлинен поток | 480 lm |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 4,8 W |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Баня |
| Дълбочина на вграждане | 35 mm |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4,8 W |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Series | RECESSED Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Brilagi - LED вградено таванно осветително тяло за баня LED/12W/230V 4000K черно IP65
В наличност
Ledvance - Плафон за баня BATHROOM CLASSIC 1xE27/15W/230V IP44
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Аплик LED 42CM APP1854-1W BLACK
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
АПЛИК ЗА БАНЯ LED 60CM APP840-1W FLAT BLACK
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
АПЛИК ЗА БАНЯ LED 80CM APP841-1W Chrome
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED аплик за баня APP1868-1W 80 cm Black
Стенно осветление, осветление на тавана
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED аплик за баня APP1867-1W 60 cm Black
Стенно осветление, диаметър
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED аплик за баня APP1866-1W 40 cm Black
Стенно осветление, осветление на тавана
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Аплик LED за баня 20W 100CM APP375-1W Black
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED аплик за баня SWE049-1W 40 cm Black
Стенно осветление, осветление на тавана, диаметър
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Аплик LED 80CM APP1856-1W BLACK
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED аплик за баня SWE050-1W 60 cm Black
Стенно осветление, диаметър
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Briloner 7056-035 - К-кт 3x LED Лампа за вграждане в баня LED/3W/230V IP44
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
АПЛИК ЗА БАНЯ LED 12W 50CM APP373-1W BLACK
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Интелигентен баня прожектор черен квадратен IP44 с 2 Wifi GU10 - Ducha
С IP44
В наличност
LED аплик за баня APP1887-1W 40cm BLACK
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерна стенна лампа черна 41,5 см с LED IP44 - Jerre
С IP44
В наличност
LED аплик за баня APP1888-1W 60cm BLACK
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплект от 2 модерни наземни прожектора черни 50 см вкл. LED IP65 - Eline
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 4 модерни наземни прожектора черни 30 см вкл. LED IP65 - Eline
В наличностБезплатна доставка
Модерен прожектор за баня черен 2-светлина IP44 - Ducha
С IP44
В наличност
Модерен стенен аплик черен 48 см IP44 3-светлина - Cederic
Стенно осветление, с IP44, диаметър
В наличност
Черен квадратен прожектор за баня IP44 с WiFi GU10 - Ducha
С IP44
В наличност
Смарт стенна лампа за баня черна IP44 2 светлини вкл. Zigbee G9 - Bath
С IP44
В наличност
Модерна таванна лампа за баня черна 3-светлина - Cederic
В наличност
LED Плафон за баня LED/18W/230V 4000K IP44 25x25 см черен
С IP44
В наличност
LED аплик за баня APP1862-1W 80 cm GOLD
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
АПЛИК ЗА БАНЯ LED 40CM APP848-1W ROUND BLACK
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплект от 3 вградени прожектора стомана с LED IP44 - Relax LED
С IP44
В наличност
Briloner 7586032 - комплект от 3 LED таванни осветителни тела KLIRA за баня, LED 4,9 W / 230 V, IP23, хром
В наличност
Аплик LED 60CM APP1849-1W GOLD
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Aigostar удължител с ключ 4 гнезда 3м SCHUKO черен
В наличност
Kliklap - Ретро стълбищен ключ без рамка № 6 бежов
В наличност
Kliklap - Ретро еднополюсен ключ без рамка № 1 бежов
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 3x20W/230V 200 m2
В наличност
Tefal - Комплект тенджери NORDICA, 10 части, неръждаема стомана
Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка