
Brilagi - LED вградено осветително тяло за баня LED/18W/230V 3000K черно IP65
Описание на продукта
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 8.22 и с гаранция от 3 години.
Спецификации
| Монтажен отвор | 200 mm |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 18 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Общ светлинен поток | 1850 lm |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Функция | LED технолигия |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 120 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Баня |
| Дълбочина на вграждане | 35 mm |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W |
| Series | RECESSED Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Аплик LED 42CM APP1854-1W BLACK
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
АПЛИК ЗА БАНЯ LED 60CM APP840-1W FLAT BLACK
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
АПЛИК ЗА БАНЯ LED 80CM APP841-1W Chrome
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Stenen LED aplik za banya APP1868-1W 80 cm Black
Стенно осветление, осветление на тавана
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Лампа за баня Viokef Rocco-Дължина: 60 см.-Черен
В наличност
Stenen LED aplik za banya APP1867-1W 60 cm Black
Стенно осветление, диаметър
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Stenen LED aplik za banya APP1866-1W 40 cm Black
Стенно осветление, осветление на тавана
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Аплик LED за баня 20W 100CM APP375-1W Black
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED Лампа за огледало в баня LED/10W/230V 4000K IP44 50 см
С IP44
В наличност
Globo 32112B - Лампа за баня VRANOS 2xE27/60W/230V Ø 24 см IP44
С IP44
В наличност
Аплик LED 80CM APP1856-1W BLACK
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Brilagi -LED Плафон за баня ZENNA LED/36W/230V Ø 42 см IP44 черен
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Briloner 7056-035 - К-кт 3x LED Лампа за вграждане в баня LED/3W/230V IP44
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
АПЛИК ЗА БАНЯ LED 12W 50CM APP373-1W BLACK
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Top Light - LED Плафон за баня ONYX LED/24W/230V IP44 38x38 см черен
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Zuma Line W89949-6W-BK - LED Лампа за огледало CAMARA LED/6W/230V IP44 черен
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Интелигентен баня прожектор черен квадратен IP44 с 2 Wifi GU10 - Ducha
С IP44
В наличност
Лампа за баня Viokef Jasper-Черен
В наличност
Stenen LED aplik za banya APP1887-1W 40cm BLACK
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерна стенна лампа черна 41,5 см с LED IP44 - Jerre
С IP44
В наличност
Модерен стенен аплик черен 62 см с LED IP44 - Jerre
С IP44
В наличност
Stenen LED aplik za banya APP1888-1W 60cm BLACK
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Лампа ELMARK Огледало Light 11-2
С IP44
В наличност
Комплект от 2 модерни наземни прожектора черни 50 см вкл. LED IP65 - Eline
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 4 модерни наземни прожектора черни 30 см вкл. LED IP65 - Eline
В наличностБезплатна доставка
Модерен прожектор за баня черен 2-светлина IP44 - Ducha
С IP44
В наличност
Brilagi - Спот за баня SELE 1xGU10/30W/230V IP44 черен
С IP44
В наличност
Brilagi - LED осветление за огледало LARA LED/10W/230V IP44 златисто
С IP44
В наличност
Черен квадратен прожектор за баня IP44 с WiFi GU10 - Ducha
С IP44
В наличност
Brilagi - Спот за баня SELE 4xGU10/30W/230V IP44 черен
С IP44
В наличност
Смарт стенна лампа за баня черна IP44 2 светлини вкл. Zigbee G9 - Bath
С IP44
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Lionelo - Пътна кошара SVEN PLUS бежова
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
2Kids Toys - Детска текстилна люлка сив/бук
Детски люлки
В наличност
Chicco - Музикална въртележка за креватче 3в1 NEXT2DREAMS 3xAA сив
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Solight CA09B - Цифров часовник с будилник 5V/3xAAA
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Aigostar - LED RGBW регулируемо таванно осветление 24W 230V 3000-6500K бяло+DO
Студено бялa светлина
В наличност
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Solight 5B308 - Двоен контакт за влажна среда IP54
В наличност
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Комплект от 3 стенни рафта SHELFY в кафяво/черно
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Подова лампа ARIANA 1xE27/100W/230V + 1xE14/25W бяла
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Solight 5B304 - Контакт за влажна среда IP54
В наличност
Rabalux 4120 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V
В наличност