
Brilagi - LED Лампа за баня ULTRA SLIM LED/18W/230V Ø 30 см черен IP54
С IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 40.91 и с гаранция от 3 години.
| С ip44 | Да |
|---|---|
| Място | Всекидневна стая/Спалня/Баня |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 24 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP54 |
| Общ светлинен поток | 2280 lm |
| Тип | Екстериорна лампа/Лампа |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 160 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W |
| Форма | Кръгъл |
| Ъгъл на лъча | 112 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W |
| Series | ULTRA SLIM Brilagi |
| Производител | Brilagi |

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, осветление на тавана
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Стенно осветление, осветление на тавана
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Осветление на тавана
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стенно осветление, осветление на тавана
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Осветление на тавана
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

С IP44
В наличност

Стенно осветление, осветление на тавана
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стенно осветление, диаметър
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стенно осветление, осветление на тавана, дълбочина
В наличност
С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, осветление на тавана
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла, с колела
В наличностБезплатна доставка
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

С осветление
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка


Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка