
Immax NEO 07726L-LED RGB+CCT димируем лента 24W/230V 5м IP65 Wi-Fi Tuya+DO
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Интелигентна LED лента Immax NEO, която се управлява чрез приложението Immax NEO PRO. Приложението е налично за операционни системи Android или iOS. След изтегляне на приложението на вашия смартфон можете лесно да променяте яркостта и цвета според вашия вкус и настроение от всяко място. Контролерът с вграден микрофон позволява на LED лентата да реагира на възпроизвежданата музика - можете да изберете от 5 режима с дистанционното управление. Светлинната част на лентата може да се използва и за външно приложение, благодарение на изолацията IP65, лентата е напълно прахоустойчива и водоустойчива. Източникът и контролерът с защита IP20 (без защита от вода) са предназначени за вътрешно приложение. Регулируема температура: 2700K - 6500K. Благодарение на функцията RGB имате избор от 16 милиона цвята. Съвместим с гласовите асистенти Google Home и Amazon Alexa - можете да го управлявате и с глас. Функцията LED технология ви спестява до 80% от разходите за енергия. Управлявайте продуктите Immax Neo с интелигентни ключове - нашето предложение можете да намерите тук. В комплекта е включено дистанционно управление. В комплекта има две LED ленти, всяка с дължина 5 м (може лесно да се свържат заедно с конектора - той е включен в комплекта). Изтеглете приложението Immax NEO, сканирайте QR кода, който ще се свърже с вашия Immax NEO SMART BRIDGE и веднага ще видите всички функции и продукти, които можете да управлявате по този лесен начин. Лентата може да се управлява и без SMART BRIDGE с дистанционното управление (само основни функции включване/изключване, затъмняване или смяна на цвят). Можете да управлявате своя интелигентен дом с глас, мобилен телефон, таблет или дистанционно управление. Управлението се осигурява от мобилно приложение от ново поколение. Immax NEO работи на глобалната платформа Tuya, която може да интегрира всички устройства в едно управляемо цяло. Освен осветление и много елементи на интелигентния дом, тя е способна да управлява и охранителни елементи като аларми, камери и различни охранителни сензори. Приложението поддържа езика, който обикновено използвате на телефона си.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Светлини с rgb | Да |
| Вид декоративни лампи | LED ленти |
| Метод на свързване | За контакт |
| Функция | Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/RGB |
| Тип | LED лента |
| Място | Градина и пътеки/Баня/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 48 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 48 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 280 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 10000 ON/OFF |
| Тип щепсел | C |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 48 W |
| Стил | Други |
| Общ светлинен поток | 4060 lm |
| Series | NEW STRIPS AND BULBS Immax Neo |
| Производител | Immax Neo |

LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, 230V, стена
В наличност


Стоящи, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, 12V, светлини с RGB
В наличност

Дърво, стоящи, светлини с RGB

LED ленти, 230V
В наличност
LED ленти
В наличност
LED ленти
В наличност

LED ленти
За изпращане след 2 дни
Метал, в електрически контакт, стоящи
В наличност
LED ленти
За изпращане след 2 дни
Пластмаса, соларен източник, стоящи
В наличност
LED ленти, 230V, стена
В наличност



LED ленти, в електрически контакт, 24V
В наличностБезплатна доставка
LED ленти, дърво
В наличност
230V, стоящи
В наличност
Дърво
В наличност
LED ленти, метал
В наличност
Пластмаса, стена, Струнни светлини
В наличност
LED ленти, пластмаса
В наличност
LED ленти
В наличност
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка

LED ленти
В наличност
230V, ширина, височина
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
С пейка, модерни, шкафове
В наличност

Стенни часовници
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

С осветление
В наличност
С пейка, модерни, шкафове
В наличностБезплатна доставка