
Solight WO794 - LED външна декоративна гирлянда 25xE12 20m IP44 топла бяла
Стена, Струнни светлини
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Декоративен метален фенер с LED свещ. Оригинален акцент за вашия дом. Поради ниската интензивност на светлината се използва като декоративно осветление. Благодарение на ефекта на пламъка, вярно имитира горяща свещ. Подходяща алтернатива на класическата свещ в дома с деца или домашни любимци. Лесна и безопасна употреба без риск от пожар. Включвател ВКЛ/ИЗКЛ на корпуса на осветителното тяло. Свети с топла бяла светлина. Захранване: 3xAA батерии (не са включени в комплекта).
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Източник на светлина | В електрически контакт |
| Вид декоративни лампи | Стоящи |
| Стил | Други/Декоративен |
| Тип | Декорации/Настолна лампа |
| Брой крушки | 1 |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Функция | LED технолигия/На батерии, не са включени/ Превключвател на тялото на лампата |
| Метод на свързване | С батерии |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 88 lm |
| Напрежение | 4,5 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | DECO LAMP Solight |
| Производител | Solight |

Стена, Струнни светлини
В наличност
LED ленти, в електрически контакт, стена
В наличност
230V, стоящи
В наличност


LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
Стена, Струнни светлини
В наличност
Пластмаса
В наличност
230V
В наличност

LED ленти, соларен източник, светлини с RGB
В наличност
230V
В наличност
230V, стоящи
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност

Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност

230V
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност