
Aigostar - LED RGB димируема лента 5m LED/24W/12/230V IP65 + дистанционно управление
LED ленти, 230V, стена
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Интелигентна LED лента Immax NEO, която се управлява чрез приложението Immax NEO PRO. Приложението е налично за операционни системи Android и iOS.След като изтеглите приложението на своя смартфон, можете лесно да променяте яркостта и цвета от всяко място според вашия вкус и настроение. Контролерът с вграден микрофон позволява на LED лентата да реагира на възпроизвежданата музика - на дистанционното управление можете да избирате между 5 режима. Светлинната част на лентата е подходяща и за външна употреба, благодарение на IP65 изолацията лентата е устойчива на вода. Захранването и контролерът с IP20 защита (без водоустойчивост) са предназначени за вътрешна употреба. Регулируема цветна температура: 2700K - 6500K. Благодарение на функцията RGB имате избор от 16 милиона цвята. Съвместим с гласовите асистенти Google Home и Amazon Alexa - можете да го управлявате и с гласови команди. LED технологията ви спестява до 80% от разходите за електроенергия. Управлявайте продуктите Immax Neo с интелигентни ключове - нашето предложение ще намерите тук. В комплекта е включено дистанционно управление. Съдържание на опаковката: LED лента, контролер, захранващ адаптер, дистанционно управление, потребителско ръководство. Изтеглете приложението Immax NEO, сканирайте QR кода, който се свързва с вашия Immax NEO SMART BRIDGE и веднага ще видите всички функции и продукти, които можете лесно да управлявате по този начин. Лентата може да се управлява и без SMART BRIDGE чрез дистанционното управление (само основни функции включване/изключване, затъмняване или смяна на цвета). Управлявайте своя умен дом с глас, мобилен телефон, таблет или дистанционно управление. Управлението се осъществява чрез мобилно приложение от ново поколение. Immax NEO работи на глобалната платформа Tuya, която интегрира всички устройства в единна управляема система. Освен осветлението и множество елементи на умния дом, тя може да управлява и охранителни системи като аларми, камери и различни сензори за сигурност. Приложението поддържа езика, който използвате на своя телефон.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Вид декоративни лампи | LED ленти |
| Тип | LED лента |
| Стил | Други |
| Функция | LED технолигия/RGB/Alexa |
| Място | Градина и пътеки/Баня/Спалня |
| Метод на свързване | За контакт |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 18 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 18 W |
| Температура на светлината | 2700 K/6500 K |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 100000 ON/OFF |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W |
| Тип щепсел | C |
| Series | NEW STRIPS AND BULBS Immax Neo |
| Производител | Immax |

LED ленти, 230V, стена
В наличност
Дърво
В наличност
LED ленти, дърво
В наличност
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
Дърво
В наличност
Метал
В наличност
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност

Дърво
В наличност


В електрически контакт, 230V, стена
В наличност
Стена
В наличност
LED ленти
В наличност
Стоящи
В наличностБезплатна доставка
Метал, в електрически контакт, стоящи
В наличност
LED ленти
В наличност
LED ленти, 12V, стена
В наличност
LED ленти
В наличност
LED ленти, дърво
В наличност

LED ленти, 230V, стена
В наличност
Пластмаса, соларен източник, стоящи
В наличност


Дърво
В наличност
Дърво
В наличност
Стоящи, светлини с RGB
В наличност

LED ленти
В наличност
LED ленти, 12V, 230V
В наличност
LED ленти, дърво
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
С пейка, модерни, шкафове
В наличност

Стенни часовници
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

С осветление
В наличност
С пейка, модерни, шкафове
В наличностБезплатна доставка