
Immax NEO 07791L-LED RGB Димируем Лента NEO LITE LED/18W/230V 5m IP65 Wi-FI Tuya+RC
LED ленти, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED RGB димируема лента с дистанционно управление. Лесен монтаж - самозалепваща задна част. Възможност за смяна на цвета (избор от 16 цвята) и регулиране на яркостта. 4 режима на осветление. Лентата може да се скъси според Вашите нужди. Дистанционното управление работи с батерия 1x 3V CR2025 (включена). Дължина на осветената част: 5 m. Дължина на захранващия кабел: 1,5 m. Лента: IP65, захранващ адаптер: IP20. Опаковката съдържа: LED лента, адаптер, дистанционно управление.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Вид декоративни лампи | Стена, LED ленти |
| Светлини с rgb | Да |
| Метод на свързване | За контакт |
| Функция | Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление |
| Стил | Други |
| Тип | LED лента |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 24 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Напрежение | 12 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W |
| Series | STRIP Aigostar |
| Производител | Aigostar B.V. |

LED ленти, 230V
В наличност


LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
Дърво
В наличност
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност

Стоящи, светлини с RGB
В наличност
LED ленти, дърво
В наличност
LED ленти
В наличност


LED ленти
За изпращане след 2 дни
LED ленти
В наличност
LED ленти
За изпращане след 2 дни
Стоящи
В наличностБезплатна доставка
Дърво
В наличност
Дърво
В наличност
LED ленти
В наличност

LED ленти
В наличност

LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка
В електрически контакт, стоящи
В наличност
230V, стоящи
В наличност
LED ленти, метал
В наличност
Метал
В наличност

LED ленти, 12V, стена
В наличност


LED ленти, в електрически контакт, 24V
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност

Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност

230V
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност