
Арт Деко плафон месинг с прозрачно стъкло - Karel
Стъкло, кухня
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Дизайнерска лампа. Абажурът има ефект на звездно небе.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл, Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Стил | Други |
| Входяща мощност | 17,1 W |
| Тип | Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 17,1 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Еквивалент на класическата крушка | 140 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 2010 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 17,1 W |
| Series | PENJAMO Eglo |
| Производител | Eglo |

Стъкло, кухня
В наличност
Стъкло, метал, индустриални
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, модерни, ретро
В наличност
Метал, модерни, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Стъкло
В наличност
Ориенталски
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
В джапанди стил
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ретро
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Метал, дърво, индустриални
В наличност
Стъкло
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Стъкло, ретро, кръгъл
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Хартия, модерни, 230V
В наличност
LED лампи, скандинавски, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, ретро, кръгъл
В наличност
Метал, модерни, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка




Малък
В наличност
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка

Повивалник, висящи
В наличност
Диаметър
В наличност