
Japandi Плафон Кремав с Ленен Абажур - Aisha
В джапанди стил
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен осветител с енергоспестяващ LED източник. Цветната температура може да се настрои в три варианта чрез DIP превключвател: 3000/4000/6500K. Перфектен за всекидневна, трапезария или спалня.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл, Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 24 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Температура на светлината | 4000/6500/3000 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 2400 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 165 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W |
| Форма | Кръгъл |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W |
| Series | AMILIA Rabalux |
| Производител | Rabalux |

В джапанди стил
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, метал, ретро

Стъкло, метал, ретро

Стъкло, модерни, кръгъл
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, LED лампи, 230V

Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Хартия, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, 230V, кръгъл

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Пластмаса, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, LED лампи, 230V

Модерни, LED лампи, дърво
В наличност

Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни, кръгъл
В наличност

Стъкло, пластмаса, кръгъл
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка


Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка