
Philips - LED регулируемо таванно осветление HANNO LED/24W/230V 2700K бяло
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Briloner, който имаме на склад на цена 11.98 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Функция | LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 12 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 95 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1400 lm |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Стил | Други |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 |
| Тип | Лампа |
| Форма | Кръгъл |
| Series | SPLASH Briloner |
| Производител | Briloner |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Пластмаса, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, пластмаса, кръгъл
В наличност
Стъкло, модерни, кръгъл
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка

Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Кръгъл
В наличност
Метал

Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност

Метал, модерни, 230V
В наличност


Стъкло, кръгъл, квадратен
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Хартия, скандинавски, 230V
В наличност
В джапанди стил
В наличност


Стъкло, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка