
Дизайнерски плафон златен с бяло стъкло 2-светлина - Aniek
Стъкло, пластмаса, кръгъл
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Осветителното тяло отговаря на изискванията за Eye Comfort - щади и не натоварва очите ви. Благодарение на LED технологията това осветително тяло е изключително енергоспестяващо, като може да намали разходите ви за електроенергия до 80%. С LED осветителното тяло SceneSwitch имате избор между три режима на осветление. Достатъчно е да използвате съществуващия си ключ за осветление. За разлика от стандартните LED осветителни тела предлага няколко настройки без необходимост от инсталиране на димер.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Стил | Други |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 24 W |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Температура на светлината | 2700 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 2700 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | LED технолигия/Постепенно димируем |
| Еквивалент на класическата крушка | 190 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 24 W |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Форма | Кръгъл |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 24 W |
| Series | COINER Philips |
| Производител | Philips |

Стъкло, пластмаса, кръгъл
В наличност
Пластмаса, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Кръгъл
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност

Метал, модерни, LED лампи

Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, LED лампи

Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Стъкло, метал, ретро

Модерни
В наличност

Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, 230V, кръгъл

Стъкло, LED лампи, 230V

Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, 230V, кръгъл

Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, кръгъл, квадратен
В наличност

Метал

Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, LED лампи, 230V

Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Многофункционален
В наличностБезплатна доставка


Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Комплекти, Чаши за кафе
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка