
Таванна лампа черна с дърво 2-светлина регулируема правоъгълна - Jeana
Метал, модерни, дърво
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Интелигентна димируема лампа за таван Регулируема температура на цветност от 2700К до 6500К Функция RGB Управлява се чрез приложението WiZ, което можете да изтеглите безплатно на своя смартфон или таблет WiZ работи с наличния Ви Wi-Fi рутер, не е необходим допълнителен шлюз за връзка Мониторинг на енергията, приложението WiZ записва потреблението на енергия на Вашата лампа Управлявайте осветлението си отвсякъде с помощта на смартфона си Персонализирайте сцените си с предварително зададени динамични режими на осветление Поддръжка на гласово управление чрез Google Assistant, Alexa или Siri
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Функция | Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия/Управление чрез телефон |
| Тип | Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 22 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 22 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 180 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K |
| Общ светлинен поток | 2600 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 22 W |
| Стил | Други |
| Series | SUPERSLIM Wiz |
| Производител | WiZ |

Метал, модерни, дърво
В наличност
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Стъкло, модерни, дърво
В наличност
Индустриални
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност

Стъкло, модерни
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка
Индустриални
В наличностМодерни, кръгъл
В наличност
Стъкло, метал
В наличност
LED лампи, дърво, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Стъкло
В наличност

Индустриални
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

Дърво

Ключ за осветление, кръгъл, атипичен
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стенни часовници
В наличност
Малък
В наличност


E27, LED
В наличност
С проекция на времето, квадратни, цифрови будилници
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Индустриални, за закачалки за дрехи, метал
В наличностБезплатна доставка