Rabalux 71225 - LED Лампа за окачен таван SHAUN LED/6W/230V Ø 12 см черен
Препоръчителна вид крушкаLED крушки
Захранващо напрежение230V
ТипЛампа за вграждане
МястоВсекидневна стая/Спалня
ФункцияLED технолигия
Метод на монтажВграден
ФормаКръгъл
Монтажен отвор90 mm
Дълбочина на вграждане25 mm
Защита срещу проникванеIP20
Максимална входяща мощност на източника6 W
Брой крушки1
Входяща мощност6 W
Еквивалент на класическата крушка35 W
Температура на светлината3000 K
Общ светлинен поток450 lm
Среден живот на ресурса25000 h
Напрежение230 V
Гаранционен срок60 месеца
Цвят на светлинатаТопло бяло
СтилДруги
SeriesSHAUN RECESSED Rabalux
ПроизводителRabalux
Подобни продукти
Rabalux 71231 - LED Лампа за окачен таван SHAUN LED/18W/230V 22x22 см черен
19,32 лв.
LED лампи, 230V
В наличност
Rabalux 71226 - LED Лампа за окачен таван SHAUN LED/12W/230V Ø 17 см черен
12,85 лв.
LED лампи, 230V
В наличност
Кръгла таванна лампа с опушено стъкло 3-светлинна - Teddy
-26 %
Модерен таванен прожектор черен 3-светлини регулируем - Triangle
Модерни
Интелигентен таванен аплик черен 31 см с WiFi A60 IP44 - Yuma
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
Eglo 99145 - LED вградено таванно осветително тяло FUEVA 5 LED/16,5W/230V