
269 €
526,12 лв.
Комплект от 6 броя наземни прожектора AR111 регулируеми IP65 - Delux Honey
Стъкло
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Philips, който имаме на склад на цена 49.17 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Вид декоративни лампи | Стоящи |
| Светлини с rgb | Да |
| Монтажен отвор | 70 mm |
| Цокъл | GU10 |
| Входяща мощност | 4,8 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 1200 lm |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Функция | RGB/Дистанционно управление/LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 35 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 5,5 W |
| Брой цикли на превключване | 7500 ON/OFF |
| Форма | Квадратен |
| Ъгъл на лъча | 110 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Дълбочина на вграждане | 100 mm |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Количество в опаковката | 3 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 14,4 W |
| Series | MYLIVING ENNEPER Philips |
| Производител | Philips |

Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Метал, 230V, диаметър
В наличност
В електрически контакт, 230V, стена
В наличност
Стена, Струнни светлини
В наличност
230V, стоящи
В наличност

Пластмаса, в електрически контакт, 230V
В наличност
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличностБезплатна доставка
Стена, Струнни светлини
В наличност

Соларен източник, стена, Струнни светлини
В наличност

230V
В наличност
LED ленти, пластмаса, в електрически контакт
В наличност
Пластмаса
В наличност
230V
В наличност
LED ленти
В наличност

В електрически контакт, 230V, стена
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност





С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
Повивалник, висящи
В наличност
Диаметър
В наличност