
Модерна таванна лампа сива с бяло 38 см вкл. LED димируема RGB - Kanton
Метал, модерни, LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 20.25 и с гаранция от 3 години.
| Максимална входяща мощност на лампата | 9 W |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 9 W |
| Среден живот на ресурса | 50000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Общ светлинен поток | 630 lm |
| Тип | Екстериорна лампа/Лампа |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 45 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 9 W |
| Форма | Кръгъл |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 90 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Баня/Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Series | FORIS Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Кръгъл
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Хартия, скандинавски, 230V
В наличност

LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка

Стъкло, модерни, LED лампи

Стъкло, 230V, кръгъл

Стъкло, 230V, кръгъл

Кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Пластмаса, LED лампи, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, 230V, кръгъл


Метал, пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка


Стъкло, модерни, LED лампи

Стъкло
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, скандинавски, ориенталски
В наличност

LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност




Многофункционален
В наличностБезплатна доставка

Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност