
Сив вълнен килим 170x120 cm Shard - Flair Rugs
120×170 cм, модерни, килими за дома, естествен
122,99 € / 240,55 лв.

Сив вълнен килим 230x160 cm Shard - Flair Rugs
160×230 cм, модерни, килими за дома, естествен
236,42 € / 462,4 лв.

Сив вълнен килим 290x200 cm Shard - Flair Rugs
200×290 cм, килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
364,62 € / 713,13 лв.

Тюркоазен ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Shard Teal – Flair Rugs
160×230 cм, модерни, килими за дома, естествен
235 € / 459,62 лв.

Тюркоазен ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Shard Teal – Flair Rugs
120×170 cм, модерни, килими за дома, естествен
124,73 € / 243,95 лв.

Ръчно изработен вълнен килим в цвят бордо 160x230 cm Shard Red – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
223,38 € / 436,89 лв.

Ръчно изработен вълнен килим в цвят бордо 200x290 cm Shard Red – Flair Rugs
200×290 cм, модерни, килими за дома, естествен
325,52 € / 636,66 лв.

Ръчно изработен вълнен килим в цвят бордо 120x170 cm Shard Red – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
124,73 € / 243,95 лв.

Тюркоазен ръчно изработен вълнен килим 240x340 cm Shard – Flair Rugs
240×340 cм, модерни, килими за дома, естествен
447,2 € / 874,65 лв.

Бежов ръчно изработен вълнен килим 200x290 cm Shard – Flair Rugs
200×290 cм, скандинавски, модерни, килими за дома
364,62 € / 713,13 лв.

Бежов ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Shard – Flair Rugs
160×230 cм, скандинавски, модерни, килими за дома
236,42 € / 462,4 лв.
Ръчно изработен вълнен килим в цвят бордо 120x170 cm Shard Red – Flair Rugs
Размери 120×170 cм
История на цените
- 26.04.2026 г. - 124,73 € / 243,95 лв.
- 16.01.2026 г. - 124 € / 242,52 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Ръчно изработен вълнен килим в цвят бордо 120x170 cm Shard Red – Flair Rugs
Размери
| Ширина: | 120 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 170 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Материал на килима | Естествени |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Производство | Тъкани, Ръчно тъкани |
| Материал | Вълна |
| Държава на произход | IN |
| Състав и тип материал | Вълна |
| Височина на купчината | 10 mm |
| Плътност | 3400 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 6.94 kg |
| Дължина | 170 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Ръчен тафтаж |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (комбиниран) |
| Серия | Moderno |
| Модел | Структуриран/геометричен |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Плътност на материала | Висока |
| Характеристики | Ръчно изработен/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Не препоръчваме продължителен контакт с вода/обръщайте килима от време на време, за да изравните износването/почиствайте редовно с прахосмукачка/почиствайте само мястото/не използвайте химическа белина/не накисвайте |
| Материал на задната страна | Памук |
| Спецификации на материала | 100% вълна |
| Цвят | Бордо |
| Производител | Flair Rugs |
Препоръчва се

Бежова памучна пътека 80x230 cm Duetto Sage – Lorena Canals
80×230 cм, пътеки, килими за дома

Син/кремав килим 120x170 cm Mirage Illusion – Asiatic Carpets
120×170 cм, модерни, килими за дома

Розов килим подходящ за пране 140x200 cm Sky – Ayyildiz Carpets
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Син вълнен килим , 75 x 150 cm Aubusson - Flair Rugs
75×150 cм, рустик, килими за дома
В наличност
Кремав килим подходящ за пране 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав кръгъл килим ø 160 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Светлорозов ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Daphne Shaped Floral – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Червен кръгъл килим 133x133 cm Sherbone - Flair Rugs
133×133 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим 160x235 cm Orient Maderno - Hanse Home
160×235 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Кремав ръчно изработен килим със смес от вълна 200x300 cm Kari – Villeroy&Boch
200×300 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим в светло естествен цвят 160x230 cm Calmio – Hanse Home
160×230 cм, скандинавски, модерни
В наличностБезплатна доставка
Кремав килим 120x170 cm Art – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим 135x195 cm Antalia - Universal
135×195 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Кафяв/кремав вълнен килим 160x230 cm Abstract Swirl – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Външен килим 120x170 cm Luna – Universal
120×170 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Светлокафяво-кремави стъпала за стълби в комплект от 16 брояя 20x65 cm Golden Marble - Vitaus
20×65 cм, килими за дома, стъпала за килими
В наличност
Розов килим подходящ за пране 120x170 cm Sky – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Черно-бял килим за открито и закрито 160x230 cm Duet Kona – NORTHRUGS
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Черен/кремав килим за открито и закрито 160x230 cm Haringey Nightingale – Ted Baker
160×230 cм, модерни, синтетични

Килим 170x120 cm Muse - Asiatic Carpets
120×170 cм, от полипропилен, модерни
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност




