Сиво-кремав килим подходящ за пране 160x230 cm Simple Lines – Mila Home
Размери 160×230 cм
История на цените
- 22.05.2026 г. - 130 € / 254,26 лв.
- 18.05.2026 г. - 130 € / 254,26 лв.
- 17.04.2026 г. - 119,94 € / 234,58 лв.
- 10.03.2026 г. - 126 € / 246,43 лв.
- 5.03.2026 г. - 119,94 € / 234,58 лв.
- 5.03.2026 г. - 119,85 € / 234,41 лв.
- 24.02.2026 г. - 141,11 € / 275,99 лв.
- 20.02.2026 г. - 119,94 € / 234,58 лв.
- 16.02.2026 г. - 141,11 € / 275,99 лв.
- 14.02.2026 г. - 119,94 € / 234,58 лв.
- 27.01.2026 г. - 141,11 € / 275,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 119,94 € / 234,58 лв.
- 20.01.2026 г. - 141,11 € / 275,99 лв.
- 16.01.2026 г. - 122,77 € / 240,12 лв.
- 12.01.2026 г. - 141,11 € / 275,99 лв.
- 10.01.2026 г. - 129 € / 252,3 лв.
- 11.11.2025 г. - 119,94 € / 234,58 лв.
- 7.11.2025 г. - 126,41 € / 247,24 лв.
- 5.11.2025 г. - 129,23 € / 252,75 лв.
- 16.09.2025 г. - 141,11 € / 275,99 лв.
- 12.09.2025 г. - 121,18 € / 237,01 лв.
- 4.09.2025 г. - 141,11 € / 275,99 лв.
- 2.09.2025 г. - 119,94 € / 234,58 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Сиво-кремав килим подходящ за пране 160x230 cm Simple Lines – Mila Home
Размери
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 3.4 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Вид покритие | Дигитален печат |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на едно ниво) |
| Серия | Lines |
| Модел | Геометричен |
| Дизайн | Скандинавски/модерен |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 1900 g/m² |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/против подхлъзване/подходящ за пране/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Пране на 30 градуса/почиствайте редовно с прахосмукачка/може да се пере в пералня |
| Материал на задната страна | Гума |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Кремав/сив |
| Производител | Mila Home |
Подобни продукти

Бежов кръгъл килим подходящ за пране ø 120 cm Simple Lines – Mila Home
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим в естествен цвят 240x340 cm Gigi – Flair Rugs
240×340 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Сив ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Ursule – Villeroy&Boch
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
Зелен ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Alexis – Villeroy&Boch
Модерни, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Бежов ръчно изработен килим със смес от вълна 80x150 cm Pradesh Linen White – Elle Decoration
80×150 cм, килими за дома, естествен

Кремав килим 200x290 cm Candela – Universal
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Зелен ръчно изработен вълнен килим 190x280 cm Charlotte – Villeroy&Boch
190×280 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Двустранен ютен кръгъл килим в цвят слонова кост ø 140 cm Braided – Hanse Home
⌀ 140 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Подложка против хлъзгане под килима 50x210 cm Anti-Slip – Flair Rugs
50×210 cм, индустриални, килими за дома
В наличност
Двустранен ръчно изработен ютен кръгъл килим в цвят слонова кост ø 160 cm Jutta Ivory – Hanse Home
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла

Кафяв/кремав вълнен килим 200x290 cm Abstract Swirl – Flair Rugs
200×290 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Kилим Chilai Home 593HFT1387, 160x230 см, Полиестер, Бял
От полиестер
За изпращане след 2 дни
Бял кръгъл килим ø 160 cm Panglao New York White – Elle Decoration
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Сиво-кремава пътека подходяща за пране 80x240 cm Rocco Dark Cream – Elle Decoration
80×240 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Кремав килим 80x150 cm Leon – Villeroy&Boch
80×150 cм, килими за дома, синтетични
В наличност
Кремав килим от юта 160x230 cm Bouclé - Hanse Home
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Кремав кръгъл килим ø 160 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Бежов килим от вискоза Margot Azul, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив килим 160x230 cm Monic – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Кремав/в естествен цвят кръгъл килим за открито и закрито ø 200 cm Haringey Bounds – Ted Baker
⌀ 200 cм, модерни, кръгла

Черно-кремав килим за открито , 160 x 230 cm Panama - NORTHRUGS
От полипропилен, синтетични, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим , 120 x 170 cm Domus - Universal
120×170 cм, модерни, от полипропилен

Килим , 160 x 230 cm Domus - Universal
160×230 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Сив и кремав килим за открито , 160 x 230 cm Cebu - NORTHRUGS
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Сиво-розов кръгъл килим ø 160 cm Leon – Villeroy&Boch
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Бежов килим 200x290 cm Abstracta – Universal
200×290 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Двустранен ръчно изработен ютен килим в естествен цвят 160x230 cm Braided – Hanse Home
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Кремав кръгъл килим от юта ø 160 cm Bouclé Jaipur – Hanse Home
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Светлорозов кръгъл килим подходящ за пране ø 150 cm Dusty Leaves – Mila Home
⌀ 150 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Бежов ръчно изработен вълнен кръгъл килим ø 150 cm Calmio – Hanse Home
⌀ 150 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Сив килим 80x200 cm - Mila Home
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Бежов килим 200x290 cm Badet – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
Най-добрите продукти от Bonami

Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Черен метален подвижен стелаж 38x66 cm Tower – YAMAZAKI
66×38×12 cм, мат, прави шкафове
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Черна стоманена поставка за тоалетна хартия стойка с четка Levante – Wenko
В наличност
Килимче от кокосови влакна 40x60 cm Prosecco - Premier Housewares
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Единично удължено спално бельо от памучен сатен в цвят каки 140x220 cm Onaz – Descanso
140×220 cм, в детско легло, класически
В наличност
Единично памучно детско спално бельо 140x200 cm Bluey – Jerry Fabrics
140×200 cм, за момичета, за момчета
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Светлорозова ръчно изработена вълнена пътека 60x230 cm Daphne Shaped Floral – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност










