История на цените
- 1.05.2026 г. - 124 € / 242,52 лв.
- 23.04.2026 г. - 121 € / 236,66 лв.
- 10.01.2026 г. - 114 € / 222,96 лв.
- 27.12.2025 г. - 121,69 € / 238 лв.
- 9.12.2025 г. - 143,16 € / 280 лв.
- 5.12.2025 г. - 121,69 € / 238 лв.
- 2.12.2025 г. - 143,16 € / 280 лв.
- 28.11.2025 г. - 114,53 € / 224 лв.
- 25.11.2025 г. - 69,09 € / 135,13 лв.
- 14.11.2025 г. - 121,69 € / 238 лв.
- 7.11.2025 г. - 128,85 € / 252,01 лв.
- 5.11.2025 г. - 113,34 € / 221,67 лв.
- 19.09.2025 г. - 114,53 € / 224 лв.
- 2.09.2025 г. - 121,69 € / 238 лв.
- 16.07.2025 г. - 143,16 € / 280 лв.
- 13.07.2025 г. - 114,53 € / 224 лв.
- 29.01.2025 г. - 128,85 € / 252,01 лв.
- 28.01.2025 г. - 143,16 € / 280 лв.
- 24.01.2025 г. - 121,69 € / 238 лв.
- 23.01.2025 г. - 143,16 € / 280 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Килим подходящ за пране петролен 160x230 cm Unique – Mila Home
Размери
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Модел | Флорален десен |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Плътност | 1900 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 3.2 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Вид покритие | Гланциран/дигитален печат |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С ресни |
| Вид косъм | Примка (на едно ниво) |
| Серия | Leaves |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра/Special Week |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за пране/против подхлъзване/противоалергичен/подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Не гладете/почиствайте редовно с прахосмукачка/не използвайте химическа белина/пране на 30 градуса/може да се пере в пералня |
| Материал на задната страна | Гума |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Тюркоаз |
| Производител | Mila Home |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Килимът е много красив, в стаята изглежда впечатляващо, въпреки че очаквах да бъде изработен от различен материал; този е като „къс косъм“.
Подобни продукти

Тюркоазен ръчно изработен вълнен кръгъл килим ø 160 cm Shard Teal – Flair Rugs
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим Universal Colors Multi, 120 x 170 cm
120×170 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Килим Pandora Luxuto, 80 x 150 cm - Universal
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим в тухлен цвят 160x230 cm Matrix – Asiatic Carpets
160×230 cм, скандинавски, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
Килим Universal Matrix, 60 x 120 cm
60×120 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Син вискозен килим Margot Azul, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Синьо-жълт килим Lienzo, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Пътека Sprinty Cactus, 52 x 200 cm - Universal
52×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Външен килим 120x170 cm Mila – Universal
120×170 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Син килим Aqua Liso, ø 100 cm - Universal
Килими за дома, синтетични, с дълъг косъм/шагренова

Небесносин килим , 150 x 230 cm Polar - Think Rugs
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Тюркоазен ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Shard Teal – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Зелен ръчно изработен вълнен килим 200x300 cm Matrix – Asiatic Carpets
Скандинавски, килими за дома, естествен
В наличност
Жълт/син килим 140x200 cm Pandora Pablo – Universal
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим Matrix Square, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, пътеки, модерни
В наличност
Син/златен килим 80x50 cm - Vitaus
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим Universal Tikey Romea, 60 x 120 cm
60×120 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Пътека Sprints Autunno, 52 x 200 cm - Universal
52×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Бегач Ricci Foresta, 52 x 100 cm - Universal
Пътеки, модерни, килими за дома
В наличност
Килим за открито Light правоъгълници в бежово
На открито

Килим Mirva Multi, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Покривка Universal Ricci Sunflowers, 52 x 100 cm
Пътеки, модерни, килими за дома
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим 120x180 cm Shuffle Shaped – Flair Rugs
120×180 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Килим Argentum абстракт синьо

Модерен шаги килим Twilight бяло-сребрист
Модерни

Килим в цвят жълта охра и сиво 160x230 cm Soft – FD
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Външен килим 133x190 cm Fancy – Universal
133×190 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим Parma Wave, 140 x 200 cm - Universal
140×200 cм, ориенталски, от полипропилен
В наличност
Пътека от вълна , 60 x 230 cm Prism - Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Черна изкуствена кожа Агнешка кожа, 60 x 180 cm - Tiseco Home Studio
Килими за дома, нетипични, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим 120x80 cm - Vitaus
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим 120x80 cm - Vitaus
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Розово единично памучно детско спално бельо 140x200 cm Lilo a Stitch "Universe" – Jerry Fabrics
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Форма за печене, изработена от лят алуминий в златист цвят Lotus - Bonami Selection
24×24 cм, ⌀ 24 cм, метал, тефлон
В наличност
Стойка за тоалетна хартия с четка за тоалетна и отделение Rivazza - Wenko
С държачи за тоалетна хартия, метал
В наличност
Дървен органайзер за подправки York – Metaltex
Рафт, метал, дърво
В наличност
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Тъмна тоалетна седалка с лесно затваряне Wenge, 43 x 37 cm - Wenko
Класически
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност







