










Размери 160×230 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Килим подходящ за пране 160x230 cm Summer Rain – Mila Home
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Плътност | 1900 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 3.8 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Вид покритие | Дигитален печат |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на едно ниво) |
| Серия | Mila Home x Bonami |
| Модел | Геометричен/на раета |
| Дизайн | Модерен/ретро |
| Качество | Обикновено |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Против подхлъзване/подходящ за подово отопление/подходящ за пране/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/не използвайте химически почистващи препарати/пране на 30 градуса/може да се пере в пералня/не използвайте химическа белина |
| Материал на задната страна | Гума |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Многоцветен |
| Производител | Mila Home |

140×200 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килими за дома, нетипични, естествен
В наличност
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличност
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
120×180 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, ориенталски, ретро
В наличностБезплатна доставка
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
200×290 cм, килими за дома, естествен
В наличност
80×300 cм, пътеки, килими за дома

120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Кръгла, от полиестер
В наличност
140×200 cм, ориенталски, от полипропилен
В наличност
160×230 cм, скандинавски, рустик
В наличностБезплатна доставка
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Модерни, килими за дома, килими от едно парче

160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
140×200 cм, скандинавски, от полипропилен
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност

⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
От полиестер
В наличност
120×180 cм, рустик, килими за дома
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
120×180 cм, ориенталски, ретро

135×200 cм, единично легло
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
240×260 cм
В наличност

58×28×59 cм, стоящ, метал


198×130×192 cм
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност
0,5 - 1 л.
В наличност
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност

С държачи за тоалетна хартия, метал
В наличност


Класически
В наличност