
Кремав кръгъл килим ø 160 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
99 € / 193,63 лв.

Светлосив кръгъл килим ø 120 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
60 € / 117,35 лв.

Кремав кръгъл килим ø 200 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 200 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
155 € / 303,15 лв.

Кремав кръгъл килим ø 120 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
60 € / 117,35 лв.

Бежов кръгъл килим ø 160 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
94 € / 183,85 лв.

Кремав кръгъл килим ø 80 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 80 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
31,9 € / 62,39 лв.

Бежов кръгъл килим ø 120 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
60 € / 117,35 лв.
Бежов кръгъл килим ø 160 cm Art – Ayyildiz Carpets
Размери ⌀ 160 cм
История на цените
- 30.04.2026 г. - 94 € / 183,85 лв.
- 29.04.2026 г. - 91,52 € / 179 лв.
- 24.04.2026 г. - 77,79 € / 152,14 лв.
- 21.04.2026 г. - 91,52 € / 179 лв.
- 17.04.2026 г. - 77,79 € / 152,14 лв.
- 1.04.2026 г. - 91,52 € / 179 лв.
- 25.03.2026 г. - 68,64 € / 134,25 лв.
- 24.03.2026 г. - 91,52 € / 179 лв.
- 19.03.2026 г. - 77,79 € / 152,14 лв.
- 10.03.2026 г. - 91,52 € / 179 лв.
- 5.03.2026 г. - 77,79 € / 152,14 лв.
- 5.03.2026 г. - 78,2 € / 152,95 лв.
- 24.02.2026 г. - 91,52 € / 179 лв.
- 23.02.2026 г. - 77,79 € / 152,14 лв.
- 16.01.2026 г. - 76 € / 148,64 лв.
- 10.01.2026 г. - 77 € / 150,6 лв.
- 27.12.2025 г. - 77,79 € / 152,14 лв.
- 9.12.2025 г. - 91,52 € / 179 лв.
- 5.12.2025 г. - 77,79 € / 152,14 лв.
- 2.12.2025 г. - 91,52 € / 179 лв.
- 28.11.2025 г. - 73,22 € / 143,21 лв.
- 5.11.2025 г. - 78,71 € / 153,94 лв.
- 16.09.2025 г. - 82,37 € / 161,1 лв.
- 12.09.2025 г. - 78,74 € / 154 лв.
- 2.09.2025 г. - 91,52 € / 179 лв.
- 11.06.2025 г. - 77,72 € / 152,01 лв.
- 6.06.2025 г. - 85,9 € / 168,01 лв.
- 1.06.2025 г. - 86,03 € / 168,26 лв.
- 27.05.2025 г. - 91,52 € / 179 лв.
- 23.05.2025 г. - 78,74 € / 154 лв.
- 20.05.2025 г. - 91,52 € / 179 лв.
- 19.05.2025 г. - 80,78 € / 157,99 лв.
- 18.05.2025 г. - 77,72 € / 152,01 лв.
- 18.05.2025 г. - 80,78 € / 157,99 лв.
- 17.05.2025 г. - 77,72 € / 152,01 лв.
- 17.05.2025 г. - 80,78 € / 157,99 лв.
- 16.05.2025 г. - 77,72 € / 152,01 лв.
- 16.05.2025 г. - 80,78 € / 157,99 лв.
- 16.05.2025 г. - 77,72 € / 152,01 лв.
- 16.05.2025 г. - 80,78 € / 157,99 лв.
- 13.05.2025 г. - 91,52 € / 179 лв.
- 13.05.2025 г. - 82,37 € / 161,1 лв.
- 11.05.2025 г. - 86,05 € / 168,3 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бежов кръгъл килим ø 160 cm Art – Ayyildiz Carpets
Размери
| Диаметър: | 160 cм |
|---|
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Форма на килима | Кръгли |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Цвят | Бежов |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 8 mm |
| Форма | Кръгъл |
| Тегло | 4.864 kg |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Комбиниран |
| Серия | Art |
| Модел | Структуриран/геометричен |
| Дизайн | Модерен/скандинавски |
| Качество | Обикновено |
| Плътност | 1900 g/m² |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Производител | Ayyildiz Carpets |
Подобни продукти

Бежов килим 160x235 cm Pigment Beige – Elle Decoration
160×235 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Син/бежов ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Eloise Patchwork – Flair Rugs
120×170 cм, ориенталски, рустик
В наличност
Сив килим 160x230 cm Lush – FD
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличностБезплатна доставка
Сив килим 80x150 cm Soft – FD
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим Platinum дървесни пръстени в кремаво

Сив килим Yen One, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Зелен ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Ursule – Villeroy&Boch
Модерни, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Сив килим 160x230 cm Kivet – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 115x170 cm Mirtha - Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Светлочервен килим със смес от рециклирани влакна подходящ за пране 120x170 cm Windsor – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлосив кръгъл килим ø 160 cm Panglao New York Light Grey – Elle Decoration
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Бежов килим за открито и закрито 80x150 cm Nature – Hanse Home
80×150 cм, пътеки, от полипропилен
В наличност
Рамка 36x46 cm Venezia - Styler
Правоъгълник, рамки за снимки
В наличност
Модерен шаги килим Twilight бежово кръг
Модерни, кръгла

Сив миещ се кръгъл килим ø 120 cm Yuvarlak - Vitaus
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим Amira Multi, 80 x 150 cm - Universal
80×150 cм, скандинавски, от полипропилен
В наличност
Сив килим 160x230 cm - Mila Home
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Ръчно изработен килим със смес от вълна в цвят каки 160x230 cm Minerals – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличностБезплатна доставка
Бежов килим 200x290 cm Badet – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Антрацитен вълнен килим 160x230 cm Hague - Asiatic Carpets
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Кремав килим за открито и закрито 160x230 cm Samara – Universal
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Сив килим Алпака Liso, 60 x 100 cm - Universal
60×100 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Розов кръгъл килим ø 160 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Светлосин килим 160x230 cm Parma – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим Argentum акварел кафяво-бежово кръг

Бежов килим 134x200 cm Keops – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Бежов килим 230x154 cm Springs - Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Сив външен килим 76x150 cm Clyde Paru – Hanse Home
76×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим в червен сив цвят 200x290 cm Gaia – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Светлокафяв килим Aqua Liso, ø 80 cm - Universal
⌀ 80 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Светлорозов килим , 120 x 160 cm Gratia - Nouristan
120×160 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Килим Argentum синьозелени листа кремав
Най-добрите продукти от Bonami

Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа

Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Сушилня за дрехи Infinity Flex - Vileda
128×56×304 cм, интериор, стоящи
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Розово единично памучно детско спално бельо 140x200 cm Lilo a Stitch "Universe" – Jerry Fabrics
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Тъмна тоалетна седалка с лесно затваряне Wenge, 43 x 37 cm - Wenko
Класически
В наличност
Бамбуков кош за пране в естествен цвят 78 л Bamboo – Compactor
60×30×40 cм, бамбук, квадратна
В наличност



