










Размери 160×230 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Черно-бял двустранен ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Donna – Hanse Home
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Материал на килима | Естествени |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Производство | Тъкани, Ръчно тъкани |
| Материал | Вълна |
| Държава на произход | IN |
| Състав и тип материал | Вълна |
| Плътност | 1400 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 5.4 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Ръчно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Букле |
| Серия | Vika |
| Модел | Геометричен |
| Дизайн | Модерен/скандинавски |
| Качество | Екстра |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Ръчно изработен/двустранен/подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/използвайте само почистващи препарати за кожа |
| Материал на задната страна | Без задна страна |
| Спецификации на материала | 100% вълна |
| Производител | Hanse Home |

От полипропилен
В наличност
Ориенталски

200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
От полипропилен
В наличност
От полипропилен, на открито
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

80×150 cм, килими за дома, къс косъм
В наличност
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
От полипропилен
В наличност
От памук, от полиестер
В наличност
От полипропилен, синтетични
В наличност
Пътеки, естествен, синтетични
В наличност
Ориенталски, кръгла, естествен
В наличност
От полипропилен, естествен
В наличност
От полиестер
В наличност
Естествен, синтетични, на вълна
В наличност
⌀ 150 cм, скандинавски, модерни
В наличност
Естествен, от памук
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Модерни, кръгла

От полиестер
В наличност
Модерни, естествен, от памук
В наличност
От полиестер
В наличност
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Пътеки, от памук, от полиестер
В наличност
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
От полипропилен
В наличност
60×110 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
140×200 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Модерни, от полиестер
В наличност

Маса
В наличност
220×230 cм
В наличност
15×15 cм, рустик, комплекти
В наличност
240×260 cм
В наличност
30×52 cм
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
43×71×17 cм, модерни, от дъб
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Рафт, пластмаса, метал
В наличност

50×80 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
240×260 cм
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
С държачи за тоалетна хартия, метал
В наличност
220×240 cм
В наличност
Скандинавски, кръгла
В наличност