
Бежов кръгъл килим ø 160 cm Life – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
65 € / 127,13 лв.

Бежов кръгъл килим ø 120 cm Life – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
39,9 € / 78,04 лв.

Кремав кръгъл килим ø 120 cm Life – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
36,9 € / 72,17 лв.
История на цените
- 30.04.2026 г. - 39,9 € / 78,04 лв.
- 29.04.2026 г. - 37,83 € / 73,99 лв.
- 24.04.2026 г. - 32,16 € / 62,9 лв.
- 21.04.2026 г. - 37,83 € / 73,99 лв.
- 17.04.2026 г. - 32,16 € / 62,9 лв.
- 1.04.2026 г. - 37,83 € / 73,99 лв.
- 25.03.2026 г. - 28,37 € / 55,49 лв.
- 17.03.2026 г. - 31,8 € / 62,2 лв.
- 10.03.2026 г. - 31,9 € / 62,39 лв.
- 10.03.2026 г. - 37,83 € / 73,99 лв.
- 5.03.2026 г. - 32,16 € / 62,9 лв.
- 5.03.2026 г. - 32,3 € / 63,17 лв.
- 3.03.2026 г. - 38 € / 74,32 лв.
- 24.02.2026 г. - 37,83 € / 73,99 лв.
- 20.02.2026 г. - 32,16 € / 62,9 лв.
- 16.02.2026 г. - 37,83 € / 73,99 лв.
- 14.02.2026 г. - 32,16 € / 62,9 лв.
- 27.01.2026 г. - 37,83 € / 73,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 32,16 € / 62,9 лв.
- 20.01.2026 г. - 37,83 € / 73,99 лв.
- 16.01.2026 г. - 32,91 € / 64,37 лв.
- 15.01.2026 г. - 37,83 € / 73,99 лв.
- 10.01.2026 г. - 32,1 € / 62,78 лв.
- 27.12.2025 г. - 32,16 € / 62,9 лв.
- 13.12.2025 г. - 37,83 € / 73,99 лв.
- 7.11.2025 г. - 31,4 € / 61,41 лв.
- 1.11.2025 г. - 32,53 € / 63,62 лв.
- 1.11.2025 г. - 26,48 € / 51,79 лв.
- 20.10.2025 г. - 30,26 € / 59,18 лв.
- 9.10.2025 г. - 30,17 € / 59,01 лв.
- 8.10.2025 г. - 28,63 € / 56 лв.
- 7.10.2025 г. - 35,79 € / 70 лв.
- 3.10.2025 г. - 30,68 € / 60 лв.
- 2.10.2025 г. - 35,79 € / 70 лв.
- 16.09.2025 г. - 32,21 € / 63 лв.
- 12.09.2025 г. - 30,68 € / 60 лв.
- 2.09.2025 г. - 35,79 € / 70 лв.
- 27.12.2024 г. - 30,17 € / 59,01 лв.
- 14.12.2024 г. - 35,28 € / 69 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бежов кръгъл килим ø 120 cm Life – Ayyildiz Carpets
Размери
| Диаметър: | 120 cм |
|---|
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Форма на килима | Кръгли |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Модел | Плътен цвят |
| Цвят | Бежов |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 30 mm |
| Форма | Кръгъл |
| Тегло | 2.88 kg |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (frisé) |
| Серия | Life |
| Дизайн | Скандинавски/модерен |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 2000 g/m² |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Производител | Ayyildiz Carpets |
Подобни продукти

Сив килим Aqua Liso, ø 100 cm - Universal
⌀ 100 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Светлокафяв кръгъл килим ø 130 cm Norge – Universal
⌀ 130 cм, модерни, килими за дома

Килим Platinum дървесни пръстени в кремаво

Килим Canyon преливащо бежово-син

Килим Аргентум Галактика в сиво и кафяво

Сив килим Алпака Liso, 60 x 100 cm - Universal
60×100 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Сив килим подходящ за пране 160x230 cm Rocco Taupe – Elle Decoration
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив килим 160x230 cm Lush – FD
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличностБезплатна доставка
Рамка 36x46 cm Venezia - Styler
Правоъгълник, рамки за снимки
В наличност
Килим Аргентум диви цветя в сиво

Зелена пътека 80x250 cm Life – Ayyildiz Carpets
80×250 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Сив килим 160x230 cm - Mila Home
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Тъмносив ръчно изработен килим със смес от вълна 120x170 cm Minerals – Flair Rugs
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Зелен кръгъл килим ø 160 cm Méridional - Hanse Home
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Розов кръгъл килим ø 160 cm Fluffy – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим 160x230 cm Drift – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сиво-бежов килим 200x290 cm Petra Liso – Universal
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Кафяв външен килим 250x80 cm Vagabond™ - Narma
Пътеки, синтетични, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив вълнен килим 133x190 cm Claudine - Agnella
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличностБезплатна доставка
Бежов килим 133x190 cm Samarkand - Universal
133×190 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сив килим 80x150 cm Soft – FD
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Сив килим 160x230 cm Coastalina – Bonami Selection
160×230 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Външен килим в естествен цвят 155x230 cm Margaretha – Villeroy&Boch
Модерни, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Бежов килим 115x170 cm Mirtha - Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим за открито и закрито в естествен цвят 160x230 cm Acra – Universal
160×230 cм, от полипропилен, рустик

Вълнен килим 133x180 cm Currus - Agnella
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличностБезплатна доставка
Килим Медисън бежови линии, антрацит

Килим Infinity Гоби пачуърк

Кафяво-сив ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Calmio – Hanse Home
160×230 cм, модерни, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Кафяв килим Louis, 50 x 80 cm - Vitaus
Модерни, индустриални, килими за дома
В наличност
Килим 160x230 cm Siroco – Universal
160×230 cм, ретро, килими за дома

Сив килим Aqua Liso, 100 x 150 cm - Universal
100×150 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа

Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Сушилня за дрехи Infinity Flex - Vileda
128×56×304 cм, интериор, стоящи
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Розово единично памучно детско спално бельо 140x200 cm Lilo a Stitch "Universe" – Jerry Fabrics
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Тъмна тоалетна седалка с лесно затваряне Wenge, 43 x 37 cm - Wenko
Класически
В наличност
Бамбуков кош за пране в естествен цвят 78 л Bamboo – Compactor
60×30×40 cм, бамбук, квадратна
В наличност


