
Червена пътека 60x230 cm Gillingham – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
46 € / 89,97 лв.

Тъмносиня пътека 66x300 cm Gillingham – Flair Rugs
66×300 cм, пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
74 € / 144,73 лв.

Тъмносин килим 200x290 cm Gillingham – Flair Rugs
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
191 € / 373,56 лв.

Тъмносин килим 160x230 cm Gillingham – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
131 € / 256,21 лв.

Червен килим 120x170 cm Gillingham – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
76 € / 148,64 лв.

Червена пътека 66x300 cm Gillingham – Flair Rugs
66×300 cм, пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
71 € / 138,86 лв.

Червен килим 160x230 cm Gillingham – Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
124 € / 242,52 лв.

Тъмносиня пътека 60x230 cm Gillingham – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
45 € / 88,01 лв.

Червен килим 200x290 cm Gillingham – Flair Rugs
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
223 € / 436,15 лв.
История на цените
- 13.05.2026 г. - 124 € / 242,52 лв.
- 8.05.2026 г. - 124 € / 242,52 лв.
- 19.03.2026 г. - 116,48 € / 227,82 лв.
- 27.01.2026 г. - 137,03 € / 268,01 лв.
- 23.01.2026 г. - 116,48 € / 227,82 лв.
- 10.01.2026 г. - 118 € / 230,79 лв.
- 27.12.2025 г. - 116,47 € / 227,8 лв.
- 9.12.2025 г. - 137,03 € / 268,01 лв.
- 5.12.2025 г. - 116,47 € / 227,8 лв.
- 2.12.2025 г. - 137,03 € / 268,01 лв.
- 28.11.2025 г. - 109,62 € / 214,4 лв.
- 14.11.2025 г. - 116,47 € / 227,8 лв.
- 7.11.2025 г. - 123,32 € / 241,19 лв.
- 16.09.2025 г. - 137,03 € / 268,01 лв.
- 12.09.2025 г. - 117,6 € / 230,01 лв.
- 3.09.2025 г. - 137,03 € / 268,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Червен килим 160x230 cm Gillingham – Flair Rugs
Размери
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 230 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Цвят | Червен |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 12 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 8.83 kg |
| Дължина | 230 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинен тафтаж |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Sincerity Royale |
| Модел | Ориенталски |
| Дизайн | Класически |
| Качество | Екстра/Back To School |
| Плътност | 2400 g/m² |
| Плътност на материала | Висока |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте само мястото/не търкайте/почиствайте редовно с прахосмукачка/избършете с влажна кърпа |
| Материал на задната страна | Латекс/полиестер/юта/памук/полипропилен |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Производител | Flair Rugs |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Отличен килим!
Отличен килим, може би цветовете са малко по-светли, отколкото на снимката.
Този килим е наистина хубав, цветовете са малко по-ярки, отколкото на снимките. Добавя много характер в хола ми. Препоръчвам!
Подобни продукти

Червен килим , 160 x 230 cm Skazar Isfahan - Nouristan
160×230 cм, ориенталски, модерни
В наличност
Червено-златист килим 200x290 cm Marrakesh – Ayyildiz Carpets
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Червен външен килим 200x285 cm Kadi - Hanse Home
200×285 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Тъмносиньо-червен килим , 200 x 290 cm Sylla - Nouristan
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Бежов килим 160x230 cm Sherborne – Flair Rugs
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Пътека Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Червен килим 140x200 cm Orient Caracci - Hanse Home
140×200 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Килим в цвят бордо 240x340 cm Marrakesh – Ayyildiz Carpets
240×340 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим , 200 x 290 cm Parun Tabriz - Nouristan
Ориенталски, ретро, килими за дома
В наличност
Килим 52x200 cm Sprinty Toscanella - Universal
52×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Бежов килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим в цвят мента 140x200 cm Orient Reni – Hanse Home
140×200 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Външен килим 200x285 cm Pierre – Villeroy&Boch
200×285 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим Mirva Multi, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Син килим 160x235 cm Jehanne – Villeroy&Boch
160×235 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим Universal Karia Abstract, 140 x 200 cm
140×200 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Бордо килим подходящ за пране 152x230 cm Nico Global – Flair Rugs
В наличност
Червен кръгъл килим 133x133 cm Sherbone - Flair Rugs
133×133 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Оранжево-бежов външен килим 120x170 cm Luna Rust – Universal
120×170 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Килим 160x230 cm Class – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Жълт вълнен килим 290x200 cm Dahlia - Flair Rugs
200×290 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Килим за външно ползване atmosphera, 120x160 cm
От полипропилен
В наличност
Бежов килим 160x230 cm Mabel – Universal
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим 135x195 cm Antalia - Universal
135×195 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Външен килим atmosphera The Palm Resort, 160×230 cm
От полипропилен, на открито
В наличност
Килим Shiraz Abstract, 200 x 290 cm - Universal
200×290 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Тъмносин килим 200x280 cm Orient Maderno - Hanse Home
200×280 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Килим Anouk Абстракт, 80 x 150 cm - Universal
80×150 cм, килими за дома, къс косъм
В наличност
Килим atmosphera Felix, 80x200 cm, Памук
Пътеки, модерни, естествен
В наличност
Килимчета за стълби в комплект от 16 части 20x65 cm Oriental Era - Vitaus
20×65 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Външен килим в златисто 160x235 cm Eugene – Villeroy&Boch
160×235 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Черно-кремав килим за открито , 80 x 350 cm Jardin - NORTHRUGS
80×350 cм, от полипропилен, синтетични
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Глинен комплект за хранене 24 бр. Royal – Bonami Selection
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Картина 60x80 cm Wildflowers – Styler
80×60 cм

Повдигната леха Deco – Keter
156×44×109 cм
В наличност
Триетажна сушилня за дрехи в сребристо - Addis
137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност
Ратанова торба за хляб Klas, 26 x 13 cm - Orion
Ратан
В наличност





