
Светлосин външен килим 120x180 cm Rene – Villeroy&Boch
120×180 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
-11 %70 € / 136,91 лв.
79 € / 154,51 лв.

Светлосин външен килим 160x235 cm Rene – Villeroy&Boch
160×235 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
122,4 € / 239,39 лв.

Светлосин външен килим 200x285 cm Rene – Villeroy&Boch
200×285 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
-5 %202,3 € / 395,66 лв.
214 € / 418,55 лв.
Светлосин външен килим 160x235 cm Rene – Villeroy&Boch
Размери 160×235 cм
История на цените
- 23.05.2026 г. - 122,4 € / 239,39 лв.
- 15.05.2026 г. - 122,4 € / 239,39 лв.
- 17.04.2026 г. - 120,81 € / 236,28 лв.
- 17.03.2026 г. - 127 € / 248,39 лв.
- 10.03.2026 г. - 128 € / 250,35 лв.
- 5.03.2026 г. - 120,81 € / 236,28 лв.
- 5.03.2026 г. - 120,7 € / 236,07 лв.
- 24.02.2026 г. - 142,13 € / 277,98 лв.
- 20.02.2026 г. - 120,81 € / 236,28 лв.
- 16.02.2026 г. - 142,13 € / 277,98 лв.
- 14.02.2026 г. - 120,81 € / 236,28 лв.
- 27.01.2026 г. - 142,13 € / 277,98 лв.
- 10.01.2026 г. - 129 € / 252,3 лв.
- 27.12.2025 г. - 120,81 € / 236,28 лв.
- 9.12.2025 г. - 142,13 € / 277,98 лв.
- 14.11.2025 г. - 120,81 € / 236,28 лв.
- 7.11.2025 г. - 127,92 € / 250,19 лв.
- 16.09.2025 г. - 134,98 € / 264 лв.
- 12.09.2025 г. - 116,06 € / 226,99 лв.
- 2.09.2025 г. - 134,98 € / 264 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Стилният килим Rene не трябва да се поставя само на закрито. Всъщност този вечен елемент е подходящ както за вътре, така и за вън. Качествените синтетични влакна и внимателната изработка гарантират дълъг живот и изключителна устойчивост на атмосферни влияния. Килимът отблъсква мръсотията и е особено лесен за почистване. Просто го изперете в препарат за почистване на килими. Добре е да знаете: Килимът е подходящ и за помещения с подово отопление.
Размери
| Ширина: | 160 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 235 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Държава на произход | EG |
| Състав и тип материал | Полипропилен/полиестер |
| Плътност | 910 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 3.6 kg |
| Дължина | 235 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Екстериор/интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Примка (на едно ниво) |
| Серия | 1767 |
| Модел | Винтидж/ориенталски |
| Качество | Premium |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Само професионално почистване/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Латекс |
| Спецификации на материала | 30% полиестер/70% полипропилен |
| Цвят | Светлосин |
| Производител | Villeroy&Boch |
Подобни продукти

Външен килим 80x150 cm Luna – Universal
80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Външен килим 200x290 cm Luna – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Бежов килим 77x150 cm Springs – Universal
77×150 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Сив външен килим 160x235 cm Esther – Villeroy&Boch
160×235 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим Universal Parma Garro, 160 x 230 cm
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим 160x230 cm Class – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим Amira Multi, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, скандинавски, от полипропилен

Син/бежов килим 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома

Бежов килим 192x290 cm Springs – Universal
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома

Килим в тухлен цвят 160x230 cm Parma – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Зелен и кремав килим за открито , 160 x 230 cm Borbon - NORTHRUGS
160×230 cм, от полипропилен, синтетични

Бежов килим 240x330 cm Sovereign – Asiatic Carpets
240×330 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлосин/светлокафяв килим подходящ за пране 120x180 cm Sandstorm – Vitaus
120×180 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Синя пътека подходяща за пране 60x230 cm Abstract Colors Blue – Vitaus
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Килим в цвят слонова кост 192x290 cm Springs – Universal
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Светлорозов ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Daphne Shaped Floral – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Сив/бежов килим 160x230 cm Flores Sunset – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим от вискоза 160x230 cm Oriental – Nouristan
160×230 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Килим 80x240 cm Orient Strozzi - Hanse Home
80×240 cм, пътеки, ориенталски
В наличност
Светлосив килим 120x160 cm Malard Anthracite Gold – Elle Decoration
120×160 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлосин килим 160x230 cm Saveh Cream Blue – Elle Decoration
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Tania Floral – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Бежов килим 120x170 cm Balaki Difuminada – Universal
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим подходящ за пране 80x150 cm Vintage Orient – Vitaus
80×150 cм, ориенталски, ретро
В наличност
Килим Parma Mismo, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим 160x230 cm - Mila Home
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим Amira, 140 x 200 cm - Universal
140×200 cм, скандинавски, от полипропилен
В наличност
Синя/бежова пътека 80x200 cm Terrain – Hanse Home
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Бежов килим 160x230 cm Mabel – Universal
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Син вълнен килим , 120 x 180 cm Aubusson - Flair Rugs
120×180 cм, рустик, килими за дома
В наличност
Светлочервен килим със смес от рециклирани влакна подходящ за пране 160x230 cm Windsor – Flair Rugs
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим , 160 x 230 cm Balaki - Universal
160×230 cм, ориенталски, от полипропилен
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Градинска къща – Rojaplast
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Завеса за душ 180x200 cm Vagabonde – douceur d'intérieur
180×200 cм
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Черна стоманена поставка за тоалетна хартия стойка с четка Levante – Wenko
В наличност
Килимче от кокосови влакна 40x60 cm Prosecco - Premier Housewares
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Стоманен държач за тоалетна хартия Cappa - Umbra
В наличност
Вакуумни торбички в комплект от 2 броя Espace L – Compactor
В наличност









