Най-добра цена за последните 30 дни: 85 € / 166,25 лв.
История на цените
- 23.05.2026 г. - 85 € / 166,25 лв.
- 22.05.2026 г. - 85 € / 166,25 лв.
- 1.05.2026 г. - 108 € / 211,23 лв.
- 23.04.2026 г. - 104 € / 203,41 лв.
- 19.03.2026 г. - 89 € / 174,07 лв.
- 6.03.2026 г. - 108,65 € / 212,5 лв.
- 24.02.2026 г. - 127,82 € / 249,99 лв.
- 20.02.2026 г. - 108,65 € / 212,5 лв.
- 16.02.2026 г. - 127,82 € / 249,99 лв.
- 14.02.2026 г. - 108,65 € / 212,5 лв.
- 10.02.2026 г. - 127,82 € / 249,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 95 € / 185,8 лв.
- 16.01.2026 г. - 102 € / 199,49 лв.
- 27.12.2025 г. - 108,65 € / 212,5 лв.
- 21.11.2025 г. - 83,08 € / 162,49 лв.
- 14.11.2025 г. - 84,86 € / 165,97 лв.
- 5.11.2025 г. - 89,48 € / 175,01 лв.
- 5.09.2025 г. - 127,82 € / 249,99 лв.
- 2.09.2025 г. - 108,65 € / 212,5 лв.
- 2.09.2025 г. - 127,82 € / 249,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Килим 140x200 cm Libet – Universal
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 10 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 5.88 kg |
| Дължина | 200 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Libet |
| Модел | Абстрактен/на раета |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 243200 points/m² |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте само мястото/не използвайте химическа белина/почиствайте редовно с прахосмукачка/избършете с влажна кърпа/обръщайте килима от време на време, за да изравните износването/не използвайте химически почистващи препарати |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Многоцветен |
| Производител | Universal |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Качеството е добро, но цветовете са различни от тези на снимките. Те са по-тъмни, бежовият почти липсва и преобладава сивият цвят. Ако снимките изглеждаха така, нямаше да купя килима.
Подобни продукти

Килим Universal Multi Mubis, 160 x 230 cm
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим 160x230 cm - Mila Home
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим Parma Wave, 140 x 200 cm - Universal
140×200 cм, ориенталски, от полипропилен
В наличност
Килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Двустранен ръчно изработен ютен кръгъл килим в сиво-бежов цвят ø 120 cm Jutta Greige – Hanse Home
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Сив/бежов килим 160x230 cm Flores Sunset – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Скандинавски килим в земни цветови тонове Ширина: 80 см | Дължина: 150 см
Модерни, скандинавски
За изпращане след 3 дни
Килим 160x230 cm Sora – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим 80x200 cm - Mila Home
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Оранжев килим 160x230 cm Class – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Външен килим 160x230 cm Luna – Universal
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Син/кремав килим 120x170 cm Mirage Illusion – Asiatic Carpets
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Килим за открито и закрито 200x290 cm Samara – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Килим Amira Multi, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, скандинавски, от полипропилен

Светлосиньо-златист килим подходящ за пране 160x230 cm Golden Leaves – Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Синя/бежова пътека 80x200 cm Terrain – Hanse Home
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Сив килим 160x230 cm Medel – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Светлосин/светлокафяв килим подходящ за пране 120x180 cm Sandstorm – Vitaus
120×180 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Външен килим 200x290 cm Luna – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим Parma Mismo, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим 200x290 cm Mia Ellipse – Flair Rugs
200×290 cм, килими за дома, естествен

Розово-сив килим 120x170 cm Hawaii – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Лилав ръчно изработен вълнен килим 200x290 cm Puddle Ombre – Flair Rugs
200×290 cм, рустик, килими за дома

Зелен килим 160x230 cm Edesa – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Вълнен килим , 200 x 290 cm Esrei - Flair Rugs
200×290 cм, рустик, килими за дома
В наличност
Кафяв и бежов килим, който може да се мие, 230x160 cm - Vitaus
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 200x290 cm Badet – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Килим Universal Parma Garro, 160 x 230 cm
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Зелен кръгъл килим ø 120 cm Gloria Lydia – Hanse Home
⌀ 120 cм, ретро, от полипропилен
В наличност
Скандинавски килим с геометрични шарки Широчина: 60 см | Дължина: 100 см
Модерни, скандинавски
За изпращане след 3 дни
Бежов вълнен килим 200x300 cm Eddy - Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен

Външен килим 80x150 cm Luna – Universal
80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Градинска къща – Rojaplast
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Завеса за душ 180x200 cm Vagabonde – douceur d'intérieur
180×200 cм
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Черна стоманена поставка за тоалетна хартия стойка с четка Levante – Wenko
В наличност
Килимче от кокосови влакна 40x60 cm Prosecco - Premier Housewares
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Стоманен държач за тоалетна хартия Cappa - Umbra
В наличност
Вакуумни торбички в комплект от 2 броя Espace L – Compactor
В наличност







