
Зелен кръгъл килим ø 120 cm Gloria Lydia – Hanse Home
⌀ 120 cм, ретро, от полипропилен, килими за дома
41 € / 80,19 лв.

Зелен кръгъл килим ø 160 cm Gloria Lydia – Hanse Home
⌀ 160 cм, ретро, от полипропилен, килими за дома
64 € / 125,17 лв.

Сиво-кремав кръгъл килим ø 160 cm Gloria Lydia – Hanse Home
⌀ 160 cм, ретро, от полипропилен, килими за дома
64 € / 125,17 лв.
Зелен кръгъл килим ø 120 cm Gloria Lydia – Hanse Home
Размери ⌀ 120 cм
История на цените
- 12.05.2026 г. - 41 € / 80,19 лв.
- 8.05.2026 г. - 41 € / 80,19 лв.
- 5.03.2026 г. - 37,81 € / 73,95 лв.
- 5.03.2026 г. - 37,4 € / 73,15 лв.
- 24.02.2026 г. - 44,48 € / 87 лв.
- 20.02.2026 г. - 37,81 € / 73,95 лв.
- 19.02.2026 г. - 44,48 € / 87 лв.
- 10.01.2026 г. - 40 € / 78,23 лв.
- 27.12.2025 г. - 37,81 € / 73,95 лв.
- 17.12.2025 г. - 44,48 € / 87 лв.
- 11.11.2025 г. - 37,81 € / 73,95 лв.
- 5.11.2025 г. - 39,69 € / 77,63 лв.
- 16.09.2025 г. - 37,81 € / 73,95 лв.
- 12.09.2025 г. - 38,35 € / 75,01 лв.
- 6.09.2025 г. - 44,48 € / 87 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Килимът Gloria има закачлив винтидж дизайн, който ще създаде стилна атмосфера във всяко жилищно пространство. Той е изработен от 100% полипропилен. Това го прави отблъскващ мръсотията и лесен за почистване. С височина на косъма от 9 мм той е подходящ и за подово отопление. Въпреки че е толкова тънък, той е и приятно мек.
Размери
| Диаметър: | 120 cм |
|---|
Спецификации
| Дизайн | Ретро |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Форма на килима | Кръгли |
| Материал на килима | Синтетични |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Къс косъм |
| Цвят | Зелен |
| Материал | Полипропилен |
| Държава на произход | BE |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 9 mm |
| Плътност | 1600 g/m² |
| Форма | Кръгъл |
| Тегло | 2 kg |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинен тафтаж |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Gloria |
| Модел | Винтидж/ориенталски |
| Качество | Екстра |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/избършете с влажна кърпа/не използвайте химическа белина/почиствайте само мястото |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Производител | Hanse Home |
Подобни продукти

Килим atmosphera Shine, 115 cm, Юта
Естествен
В наличност
Килим atmosphera Esra, Юта - 80 cm
Ориенталски, кръгла, естествен
В наличност
Килим Amira Multi, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, скандинавски, от полипропилен
В наличност
Бежов кръгъл килим за открито и закрито ø 160 cm Desert 1302 – Ayyildiz Carpets
От полипропилен, кръгла, синтетични

Светлорозов килим , 200 x 290 cm Gratia - Nouristan
200×290 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Килим за външно ползване atmosphera Coya - 160x230 cm
От полипропилен, естествен
В наличност
Черно-бежов кръгъл външен килим ø 120 cm Comilla – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, кръгла, с дълъг косъм/шагренова

Килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Зелен ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Ursule – Villeroy&Boch
Модерни, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Сив и кремав килим за открито , 160 x 230 cm Tilos - NORTHRUGS
160×230 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
Килим 154x230 cm Springs – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Сиво-бежов килим 200x280 cm Terrain Designer Sand – Hanse Home
200×280 cм, ориенталски, ретро
В наличност
Сив килим 160x230 cm Kivet – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Вълнен килим 200x300 cm Emily - Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен

Бежов кръгъл външен килим ø 160 cm Giza – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, кръгла, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим 160x230 cm Class – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим atmosphera Round, 120 cm, Юта - Кафяв
Модерни, кръгла, естествен
В наличност
Двустранен ръчно изработен ютен кръгъл килим в цвят слонова кост ø 160 cm Jutta Ivory – Hanse Home
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим Universal Parma Garro, 160 x 230 cm
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлорозов кръгъл килим подходящ за пране ø 150 cm Dusty Leaves – Mila Home
⌀ 150 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Бежов кръгъл килим ø 80 cm Art – Ayyildiz Carpets
⌀ 80 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим за открито и закрито 200x290 cm Samara – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Външен килим 200x290 cm Luna – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Бежов килим 140x200 cm Badet – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Килим за открито и закрито 160x230 cm Samara – Universal
160×230 cм, ориенталски, рустик

Килим Parma Mismo, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 80x200 cm - Mila Home
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Бежов килим 77x150 cm Springs – Universal
77×150 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Сиво-бежов килим 140x200 cm Aydin - Universal
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 160x230 cm Saveh Cream Gold – Elle Decoration
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 192x290 cm Springs – Universal
192×290 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Син вълнен килим , 120 x 180 cm Aubusson - Flair Rugs
120×180 cм, рустик, килими за дома
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Бяла поставка за тоалетна хартия с четка за тоалетна Imon - Wenko
С държачи за тоалетна хартия, пластмаса
В наличност
Бежови килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Mila Home
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Картина 60x80 cm Wildflowers – Styler
80×60 cм

Стенна сушилня за дрехи Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cм, интериор, висящи
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от микрофибър 220x240 cm Joana – douceur d'intérieur
220×240 cм
В наличност








