
Розово-сив килим 120x170 cm Hawaii – Ayyildiz Carpets
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
64 € / 125,17 лв.

Розово-сив килим 160x230 cm Hawaii – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
115 € / 224,92 лв.

Килим в цвят бордо и сиво 160x230 cm Hawaii – Ayyildiz Carpets
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
109 € / 213,19 лв.
История на цените
- 13.05.2026 г. - 64 € / 125,17 лв.
- 8.05.2026 г. - 64 € / 125,17 лв.
- 5.03.2026 г. - 59,54 € / 116,45 лв.
- 5.03.2026 г. - 59,5 € / 116,37 лв.
- 24.02.2026 г. - 70,05 € / 137,01 лв.
- 20.02.2026 г. - 59,54 € / 116,45 лв.
- 16.02.2026 г. - 70,05 € / 137,01 лв.
- 14.02.2026 г. - 59,54 € / 116,45 лв.
- 2.02.2026 г. - 70,05 € / 137,01 лв.
- 16.01.2026 г. - 58 € / 113,44 лв.
- 10.01.2026 г. - 59 € / 115,39 лв.
- 27.12.2025 г. - 59,54 € / 116,45 лв.
- 9.12.2025 г. - 70,05 € / 137,01 лв.
- 8.12.2025 г. - 59,54 € / 116,45 лв.
- 7.11.2025 г. - 58,14 € / 113,71 лв.
- 5.11.2025 г. - 60,24 € / 117,82 лв.
- 16.09.2025 г. - 63,04 € / 123,3 лв.
- 12.09.2025 г. - 60,33 € / 118 лв.
- 30.04.2025 г. - 70,05 € / 137,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Розово-сив килим 120x170 cm Hawaii – Ayyildiz Carpets
Размери
| Ширина: | 120 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 170 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Цвят | Розов |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Височина на купчината | 13 mm |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 5.712 kg |
| Дължина | 170 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Вид покритие | Ръчно изрязване |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Hawaii |
| Модел | Геометричен/структуриран |
| Дизайн | Модерен/скандинавски |
| Качество | Екстра |
| Плътност | 2800 g/m² |
| Плътност на материала | Висока |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа/почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | Юта |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Производител | Ayyildiz Carpets |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Килимът е много хубав, но отдолу е доста изкуствен, притеснявам се, че ще се плъзга по пода, вероятно ще е необходима противоплъзгаща подложка. Не съм го изпробвал, това е подарък.
Подобни продукти

Килим Parma Mismo, 120 x 170 cm - Universal
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим 160x230 cm - Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Син/бежов килим 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим за открито и закрито 200x290 cm Samara – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Зелено-сив килим , 160 x 230 cm Cosmos - Flair Rugs
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим Universal Parma Garro, 160 x 230 cm
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим Amira Multi, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, скандинавски, от полипропилен
В наличност
Килим Amira, 140 x 200 cm - Universal
140×200 cм, скандинавски, от полипропилен
В наличност
Син/бежов килим 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Сив килим Mesina Mustard, 80 x 150 cm - Universal
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сиво-бежов килим 140x200 cm Aydin - Universal
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килим 80x200 cm - Mila Home
80×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Килим Universal Multi Mubis, 160 x 230 cm
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Килим 160x230 cm Class – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Зелен кръгъл килим ø 120 cm Gloria Lydia – Hanse Home
⌀ 120 cм, ретро, от полипропилен
В наличност
Бежов килим 160x230 cm Balaki Difuminada – Universal
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Зелен килим подходящ за пране 160x230 cm Matcha Latte – Mila Home
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Външен килим 200x290 cm Luna – Universal
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим 160x230 cm Libet – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Външен килим 80x150 cm Luna – Universal
80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Килим 160x230 cm - Mila Home
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Светлорозов кръгъл килим подходящ за пране ø 150 cm Dusty Leaves – Mila Home
⌀ 150 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Килим 160x230 cm Sora – Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлосин външен килим 120x180 cm Rene – Villeroy&Boch
120×180 cм, модерни, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Синя ръчно изработена вълнена пътека 60x230 cm Abstract Flow – Flair Rugs
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
Скандинавски килим в земни цветови тонове Ширина: 80 см | Дължина: 150 см
Модерни, скандинавски
За изпращане след 3 дни
Външен килим 160x230 cm Luna – Universal
160×230 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Светлосиньо-златист килим подходящ за пране 80x150 cm Golden Leaves – Mila Home
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Светлосив килим 160x230 cm Malard Anthracite Gold – Elle Decoration
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Вълнен килим 200x300 cm Emily - Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен

Бежов килим от вискоза Margot Azul, 160 x 230 cm - Universal
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлорозов ръчно изработен вълнен килим 120x170 cm Daphne Shaped Floral – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от микрофибър 240x260 cm Softa – Restilo
240×260 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Отварачка за съдове Felicia, 45 x 23 cm - Metaltex
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност
Термос в бял и златист цвят 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 л.
В наличност
Глинен комплект за хранене 24 бр. Royal – Bonami Selection
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
Бял стоманен допълнителен рафт 25x25 cm Silos – Metaltex
Рафт, пластмаса, метал
В наличност
Картина 60x80 cm Wildflowers – Styler
80×60 cм

Повдигната леха Deco – Keter
156×44×109 cм
В наличност
Триетажна сушилня за дрехи в сребристо - Addis
137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност
Ратанова торба за хляб Klas, 26 x 13 cm - Orion
Ратан
В наличност




