

Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Сушилня за дрехи Dijon – Metaltex
| Разположение на сушилник за дрехи | На закрито |
|---|---|
| Тип сушилня за дрехи | Стоящи |
| Специфичен материал | Стомана |
| Материал | Метал |
| Тегло | 3.09 kg |
| Дължина на зоната за сушене | 33 m |
| Дължина | 72 cm |
| Качество | Обикновено |
| Тип сушилня | Стоящ |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа |
| Цвят | Бял |
| Material | Метал |
| Производител | Metaltex |
Отзиви на потребителите
Добър продукт

137×78×68 cм
В наличност

6×55×105 cм
В наличност
21×57×37 cм, на открито, висящи
В наличност
32×51 cм, интериор, висящи
В наличност
13×70×5 cм, интериор, висящи
В наличност




7×47×7 cм, интериор, висящи
В наличност
Интериор, стоящи
В наличност



Сгъваем
За изпращане след 3 дни
Сгъваем
За изпращане след 3 дни

52×8×7 cм, интериор, висящи
В наличност


137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност

96×31×31 cм, интериор, висящи
В наличност

58×109×186 cм, интериор, стоящи
В наличност


79×39×87 cм, на открито, стоящи
В наличност

7×8×47 cм, интериор, висящи
В наличност

30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
240×260 cм

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност

198×130×192 cм
В наличност

300×120 cм, метал
В наличност

0,5 - 1 л.
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност


Самозалепващи се, с вакуум
В наличност